LeBronas Jamesas, Michaelas Jordanas | Organizatorių nuotr.

LeBronas Jamesas, Michaelas Jordanas | Organizatorių nuotr.

Buvęs NBA krepšininkas Brendanas Haywoodas, bendraudamas su žurnalistais, atskleidė įdomių detalių apie Michaelą Jordaną ir LeBroną Jamesą. Vidurio puolėjas turėjo galimybę žaisti su abiem krepšininkais, kurie yra laikomi geriausiais pasaulyje.

B.Haywoodas prisiminė, kai M.Jordanas būdamas 40 metų vis dar demonstravo nepriekaištingą darbo etiką.

„Sugrįžome į Vašingtoną iš labai ilgo rungtynių maratono Vakarų pakrantėje. Turėjome laisvą dieną. Veteranams netgi nereikia eiti į salę tą dieną. Privalo ateiti tik jaunesni vyrukai. Vis dėlto, aš nusprendžiau atvykti. Buvo 10 valanda ryto. Girdžiu kamuolio bumbsėjimą. Jordanas buvo salėje ir visas suprakaitavęs. Jis užbaiginėjo savo treniruotę. Jam buvo 40 metų.

Tai neįtikėtina. Aš tik atvykau į salę 10 valandą ryto kartu su jaunesniais vaikinais, o MJ jau baiginėjo treniruotę. Aš jo paklausiau, ką jis čia veikia tokiu laiku. Jis man atrėžė, kad klausiu netinkamo klausimo. Klausimas yra ne ką jis ten veikia, o kodėl jis mane įveiktų.

Tokie maži dalykai tave veda į priekį. Būdamas 40 metų MJ vis dar atvykdavo į salę anksti ryte. Štai dėl ko net tokio amžiaus jis lygoje buvo tarp geriausių ir dabar yra laikomas sėkmingiausiu krepšininku istorijoje“, – tikino B.Haywoodas.

LeBronas Jamesas, Michaelas Jordanas | Organizatorių nuotr.

LeBronas Jamesas, Michaelas Jordanas | Organizatorių nuotr.

Galimybę žaisti ir su L.Jamesu turėjęs aukštaūgis pažymėjo, kuo Klivlando „Cavaliers“ lyderis skiriasi nuo M.Jordano.

„LeBronas yra visiškai kitoks nei Jordanas. Vien jau tik iš asmenybės pusės. LeBronas yra bendraujantis. Jis nori suvienyti komandą ir įtraukti visus. Jis sunkiai dirba taip pat, tačiau jo ir MJ požiūriai skiriasi. Jordanas į viską žvelgia kaip į konkurenciją, varžymąsi. Jis nori pasirodyti geriausiai. Jei tai tik paprasta treniruotė, tačiau MJ nori laimėti ir joje. Tuo tarpu LeBronas žaidžia puikų krepšinį. Michaelas nori laimėti visur, net ir mažuose dalykuose pranokti bet kokį varžovą. Tai, manau, didžiausias skirtumas tarp šių žaidėjų. Abu jie yra puikūs, abu sunkiai dirba ir yra neįtikėtini lyderiai.

LeBronas yra geras komandos draugas. Dovanoja dovanas. Iš ryškiausių lygos žvaigždžių, su kuriomis man teko žaisti, jis turi geriausią skonį dovanoms. Jeigu jis atstovauja „Samsung“, visi gaus nemokamus telefonus. Gavau labai daug ausinių taip pat, kurias netgi dalinau žmonėms kaip dovanas, nes turėjau pernelyg daug. Jis rūpinasi, kad mums nieko netrūktų. Todėl komandoje sukuriama šeimyninė aplinka. Tampame šeima ir vieningi. LeBrono geriausia savybė – kaip jis bendrauja su komandos draugais ir juos įtraukia, kad nė vienas nelieka pamirštas“, – teigė B.Haywoodas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Egyda
2018-02-21 23:42:50
Ta prasme gal kitaip reikejo sakyt mj yra tas kuris visada laimes ir visada bus geriausias nes jis niekad nepasiduodavo, jis turejo laimeti visur ir visada todel ir nepralaimejo neivie o nba finalo
Atsakyti
Shit
2018-02-21 12:10:10
Tai taip ir reikejo pasakyt, kad jordanas yra savanaudis ir arogantiskas nieksas, o lebronas draugiskas zmogelis :D vat ir visas straipsnis
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio futbolo čempionatas 2018

06-20 Portugalija 15:00 Marokas
06-20 Urugvajus 18:00 Saudo Arabija
06-20 Iranas 21:00 Ispanija
06-21 Danija 15:00 Australija
06-21 Prancūzija 18:00 Peru
06-21 Argentina 21:00 Kroatija
06-22 Brazilija 15:00 Kosta Rika
06-22 Nigerija 18:00 Islandija
06-22 Serbija 21:00 Šveicarija
06-23 Belgija 15:00 Tunisas
06-23 Pietų Korėja 18:00 Meksika
06-23 Vokietija 21:00 Švedija

Aurum 1006 km lenktynės

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141