UEFA Čempionų lyga: Turino „Juventus“ - Londono „Tottenham“. Aštuntfinalis (2018.02.13) | Scanpix nuotr.

UEFA Čempionų lyga: Turino „Juventus“ - Londono „Tottenham“. Aštuntfinalis (2018.02.13) | Scanpix nuotr.

UEFA Čempionų lyga sugrįžo su trenksmu, o pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse Turine Londono „Tottenham“ sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių atsilikimą ir sužaidė lygiosiomis 2 – 2 su „Juventus“ futbolininkais.


Rungtynės „Juventus“ ekipai prasidėjo tiesiog tobulai, o neprabėgus nei dešimčiai minučių jie pirmavo dviem įvarčiais ir stadione susirinkę sirgaliai tiesiog sirpo iš pasitenkinimo.

2-ąją minutę greitai įžaidus baudos smūgį, po kelių perdavimų visiškai laisvas prieš vartus atsidūrė Gonzalo Higuainas, kuris lengvai atliko technišką smūgį vienu lietimu ir nuginklavo Hugo Llorisą. Vos po 7-ių minučių Benas Daviesas nespėjo sugaudyti Federico Bernadeschi ir jį pargriovė baudos aikštelėje, o teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo G.Higuainas – 2 – 0.

Higuain's goal versus Tottenham. (Direct Video) from r/soccer

Tačiau puikiai sužaidę pirmąsias 15 minučių italai tiesiog nustojo žaisti ir atsitraukė prie savų vartų. Tuo pasinaudoję „Tottenham“ įgijo milžinišką kamuolio kontrolę ir pradėjo rengti vieną ataką po kitos.

26-ąją minutę Harry Kane‘as sulaukė tobulo Christiano Erikseno perdavimo ir smūgiavo visiškai laisvas vos iš kelių metrų, tačiau fantastiškai į tai sureagavęs Gianlugi Buffonas atrėmė anglo šūvį. Po kelių akimirkų savo taiklumą nesėkmingai išbandė ir pats C.Eriksenas.

35-ąją minutę „Juventus“ nudegė. Aikštės viduryje perėmę kamuolį „Tottenham“ vos keliais greitais perdavimais išvedė H.Kane‘ą į baudos aikštelę, o jis pergudravo G.Buffoną ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Londono ekipa ir toliau spaudė varžovus, o 42-ąją minutę pavojingai iš tolimos distancijos smūgiavo C.Eriksenas. Visgi prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą patys „Tottenham“ futbolininkai vos nepablogino savo situacijos. Pridėto laiko metu Serge‘as Aurieras kvailai sužaidė pražanga stabdydamas Douglaso Costos prasiveržimą, o teisėjas nedvejodamas skyrė dar vieną 11 metrų baudinį. Jį atlikti ir vėl stojo G.Higuainas, tačiau šį kartą galingas puolėjo smūgis skriejo į vartų skersinį ir už aikštės ribų.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir „Juventus“ pradėjo vėl kurti pavojingesnes atakas. 57-ąją minutę pavojingą F.Bernadeschi smūgį atrėmė H.Llorisas, o vos po akimirkos kampinio metu jis dar kartą sučiupo ir pavojingą G.Higuaino šūvį galva iš kelių metrų atstumo.

„Juventus“ atsigavimas ilgai netruko. Po kelių pavojingesnių atakų „Tottenham“ atsakė taip, kad varžovų stadionas trumpam nutilo. 70-ąją minutę H.Kane‘as pabandė pričiupti G.Buffoną nepasiruošusį ir atliko staigų smūgį iš „aklosios zonos“, tačiau italas sugebėjo atmušti kamuolį.

72-ąją minutę „Tottenham“ išprovokavo pražangą prie pat baudos aikštelės linijos, o smūgį pažeme pasirinkęs C.Eriksenas šovė tiksliai. Į tai sureaguoti nesuspėjęs vartininkas tik akimis palydėjo kamuolį, kai šis kirto vartų liniją – 2 – 2.


Rungtynių eiga:

90+2‘ Rungtynės užsibaigia be didesnių netikėtumų. „Tottenham“ kelis kartus pabandė prasiveržti arčiau vartų, tačiau užstrigo „Juventus“ gynyboje, tad pirmoji aštuntfinalio akistata pasibaigia lygiu rezultatu 2 – 2!

87‘ D.Costa meistriškai prasiveržia aikštės kraštu ir atlieka aštrų perdavimą vartų link, tačiau ten laiku sureaguoja ir kamuolį į užribį išmuša Janas Vertonghenas. „Juventus“ kampiniu nepasinaudoja.

85‘ Komandos ir toliau žaidžia gan kietai, naudojamas aukštas spaudimas, o dėl to kamuolys dažniausiai spardomas aikštės viduryje. Galiausiai „Juventus“ išsikovoja kampinį, jo metu galva virš vartų smūgiuoja Mehdi Benatia.

77‘ „Tottenham“ klysta aikštės viduryje ir „Juventus“ vėl rūksta į greitą puolimą. Po kelių perdavimų į baudos aikštelę įsiveržia F.Bernadeschi, tačiau jo pažeme smūgiuotas kamuolys skrieja H.Llorisui į glėbį.

72‘ Pražangą išprovokavę „Tottenham“ lygina rezultatą! C.Eriksenas beveik nuo baudos aikštelės linijos smūgiuoja kamuolį pažeme, o G.Buffonas nespėja sureaguoti ir kamuolys atsiduria vartuose – 2 – 2!

70‘ H.Kane‘as užklumpa G.Buffoną netikėtu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų. Kamuolys skrieja į artimąjį vartų kampą, bet vartininkas spėja jį atmušti.

65‘ Žaidimo tempas kiek sulėtėja, komandos rungtyniauja kietai ir nevengia kontakto. Po ilgesnės pauzės E.Lamela nusprendžia atlikti tolimą perdavimą į baudos aikštelės kraštą, ten kamuolį bando priimti D.Alli, tačiau galiausiai ataka nutrūksta.

60‘ Komandos pradeda žaisti atvirą futbolą, o tai leidžia „Juentus“ dar kartą kontratakuoti. G.Higuainas greitai veržiasi aikštės kraštu, bet bandydamas „persimesti“ į aikštės vidurį stringa tarp gynėjų. Argentinietis įsitikinęs, kad prieš jį atlikta pražanga, tačiau teisėjas už per karštus ginčus jam tik parodo geltoną kortelę.

57‘ Lėtai, bet „Juventus“ vis tiek sugeba pereiti į greitą ataką, o po G.Higuaino perdavimo F.Bernadeschi smūgiuoja iš pavojingos situacijos, H.Llorisas muša kamuolį į užribį. Kampinio metu G.Higuainas smūgiuoja iš artimos distancijos, bet tai daro tiesiai vartininkui į rankas.

53‘ „Juventus“ perima kamuolį aikštės viduryje ir iškart kontratakuoja, šiek tiek uždelsia ir leidžia sugrįžti „Tottenham“ gynėjams. F.Bernadeschi šiek tiek paskuba smūgiuodamas iš baudos aikštelės prieigų ir pataiko į gynėjo kojas.

49‘ „Juventus“ ir vėl pavojingai leidžia „Tottenham“ perimti kamuolį ir kontratakuoti, E.Lamela bando įsiveržti į baudos aikštelę, tačiau Alexas Sandro laiku sureaguoja ir griūdamas išmuša kamuolį toliau nuo vartų.

46‘ Prasidėjo antrasis kėlinys.

45+1' Pirmasis kėlinys baigiasi „Juventus“ pirmaujant rezultatu 2 - 1.

45+1‘ Serge‘as Aurieras grubiai klysta ir nepavijęs Douglasas Costos kerta jam per kojas, o teisėjas skiria 11 metrų baudinį. Jį atlieka G.Higuainas ir smūgiuoja galingai į vartų viršų, bet pataiko į skersinį! Na, ir kėlinio pabaiga!

42‘ C.Eriksenas ir toliau diriguoja „Tottenham“ žaidimui, po jo ilgo ir aukšto perdavimo baudos aikštelėje iš pavojingos pozicijos smūgiuoja D.Alli, tačiau kamuolys skrieja per aukšta trajektorija ir palieka aikštę.

40‘ „Tottenham“ ir toliau išlaiko milžinišką kamuolio kontrolę, o vien besiginantys „Juventus“ net ir perėmę kamuolį neturi kaip užpulti, nes visi žaidėjai sugrįžę prie savų vartų. Londono ekipa išprovokuoja pražangą beveik aikštės viduryje, o įžaidus kamuolį galingą smūgį iš tolimos distancijos atlieka C.Eriksenas, kamuolys skrieja į G.Buffono rankas.

35‘ „Juventus“ klysta aikštės viduryje, o po kelių perdavimų baudos aikštelėje su kamuoliu atsiduria H.Kane‘as. Jis apgudrauja G.Buffoną ir siunčia kamuolį į tuščius vartus – 2 – 1!

32‘ Dar vienos gudrios atakos metu po perdavimo pažeme baudos aikštelėje atsilaisvina H.Kane‘as, jis apsisuka apie savo ašį ir smūgiuoja, bet netaikliai. Teisėjas fiksuoja kampinį, tačiau jo Londono ekipa neišnaudoja.

30‘ D.Alli po komandos draugo atsiduria baudos aikštelėje ir bando smūgiuoti, bet kamuolys išmušamas jam iš po kojų. „Juventus“ žaibiškai pereina į greitą ataką ir po kelių perdavimų kamuolio prie varžovų vartų sulaukia G.Higuainas, jis paguldo gynėją ir smūgiuoja, bet kamuolys skrieja šalia vartų.

29‘ Erikas Lamela išprovokuoja pražangą šalia baudos aikštelės. Iš pradžių C.Eriksenas smūgiuoja į gynėjų sieną, o vėliau kartoja šūvį, bet kamuolys skrieja šalia vartų.

26‘ Christianas Eriksenas tobulai pamato į baudos aikštelę įkertantį H.Kane‘ą, kuris po aukšto perdavimo lieka vienas prieš vartininką ir smūgiuoja galva, tačiau Gianluigi Buffonas demonstruoja neįtikėtinus refleksus ir atlaiko šį šūvį. Tai yra iššvaistyta didelė proga!

22‘ Komandos apsikeičia nesėkmingomis atakomis, tik vienos iš jų metu Londono ekipa išsikovoja kampinį smūgį, tačiau ir jo metu greitai praranda kamuolį. Anglai stengiasi ilgiau palaikyti kamuolį ir atgauti žaidimo kontrolę, tačiau tai tik suteikia „Juventus“ progą pailsinti futbolininkus.

17‘ Savoje aikštės pusėje perėmę kamuolį „Tottenham“ skuodžia į greitą puolimą, tačiau Dele Alli užlaiko kamuolį ir jį pasiveja italų gynėjai. Galiausiai Harry Kane‘as įsiveržia į baudos aikštelę ir imituoja kontaktą su varžovu bei krenta ant vejos, tačiau teisėjas net nesiruošia skirti 11 metrų baudinio.

14‘ „Tottenham“ rezga ilgą pozicinę ataką, kuri paremta dideliu kiekiu perdavimų, tačiau jiems nepavyksta prasibrauti nė vienu aikštės kraštu, tokia tanki ir organizuota „Juventus“ gynyba.

9‘ G.Higuainas lėtai įsibėgėja ir smūgiuoja į vartų kampą, Hugo Llorisas liečia kamuolį, tačiau jis vis tiek kerta liniją. „Juventus“ pirmauja jau 2 – 0!

8‘ Eilinės atakos metu Benas Daviesas vėluoja uždengti Federico Bernadeschi, kuris užkliuvęs už anglo griūna baudos aikštelėje. Teisėjas skiria 11 metrų baudinį.

5‘ Pelnę įvartį aikštės šeimininkai jaučiasi labai patogiai ir žaidžia laisvai. Jie lengvai apsigina nuo „Tottenham“ atakų, o patys greitai pereina į kontratakas, tačiau jau du kartus patenka į nuošalę.

2‘ „Juventus„ išprovokuoja varžovų pražangą, o po poros greitų perdavimų G.Higuainas lieka vienas prieš vartus ir lengvai vienu lietimu siunčia kamuolį į vartus! 1 – 0!!!

1' Čempionų lygos aštuntfinalis prasideda!

Komandų sudėtys:

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Trenerių mintys:

Massimiliano Allegri, „Juventus“: 

Massimiliano Allegri | Scanpix nuotr.

Massimiliano Allegri | Scanpix nuotr.

„Žinome, kad ši dvikova bus laimėta tik po mažiausiai 180-ies minučių kovos, todėl būsime išties laimingi, jeigu pirmose rungtynėse nepraleisime įvarčių. Tai bus lygi dvikova, todėl privalėsime būti maksimaliai susikoncentravę ir visą laiką ant kojų pirštų galų. Turėsime panaudoti visą savo taktinę išmonę, jog sulaikytume „Tottenham“, taip pat turėsime žaisti tiesiog tobulai ir nedaryti kvailų klaidų. Įsitraukti į fizinę kovą būtų labai klaidingas žingsnis.

Kadangi Blaise‘as Matuidi šiuo metu yra traumuotas, turėsime šiek tiek pakeisti savo išsidėstymą. Yra keli žaidėjai, kurie galėtų jį pakeisti, tačiau dėl sudėties nuspręsiu tik prieš rungtynes. Mums bus labai svarbus Gonzalo Higuaino indėlis. Net jeigu galėčiau rinktis iš jo ir Harry Kane‘o, vis tiek pasirinkčiau Pipitą (G.Higuaino pravardė, red. past.), nors ir H.Kane‘as jau įrodė, kad yra pasaulinio lygio puolėjas.

Džiugu, kad mes vis labiau augame, o per pastaruosius tris metus du kartus patekome į Čempionų lygos finalą. Tik Madrido „Real“ per šį laikotarpį pasirodė geriau už mus. Mums tai yra svarbu ir tikimės, kad ir tolimoje ateityje būsime lyginami su tokiais klubais, kaip „Real“, „Barcelona“ ar Miuncheno „Bayern“. Mums svarbu ir toliau žaisti atkrintamosiose Čempionų lygos varžybose, taip mūsų pasitikėjimas savimi tik dar labiau auga.“

Mauricio Pochettino, „Tottenham“:

Mauricio Pochettino | Scanpix nuotr.

Mauricio Pochettino | Scanpix nuotr.

„Stengsimės žaisti agresyviai, būsime drąsūs ir bandysime laimėti. Juk tai yra Čempionų lyga, o mes žaisime prieš vieną geriausių pasaulio komandų. Jie turi neįtikėtinus futbolininkus, puikų trenerį, labai daug patirties tokiuose turnyruose, tad ši dvikova bus labai sudėtinga. Turėsime stengtis apsunkinti jiems gyvenimą dominuodami aikštėje ir bandydami žaisti taip, kaip esame įpratę. Kartu tai bus ir labai įdomios rungtynės, esame labai motyvuoti pasirodyti kuo geriau.

Tai yra tiesa, kad mums tai bus didelis iššūkis. „Juventus“ yra individualiai ir komandiškai stiprūs, kieti, juos sunku palaužti. Jie taip pat turi pakankamai kokybės puolime. Jų komandoje puikiai subalansuota tiek gynyba, tiek puolimas, todėl mums bus sunku atliekant bet kokias funkcijas aikštėje. Turėsime būti gerai pasirengę ir maksimaliai susitelkę. Jeigu išlaikysime koncentraciją, būsime sudėtingu varžovu ne tik „Juventus“, o bet kuriai komandai. Tai ir bus svarbiausia: būti geriausios formos, tikėti, pasitikėti ir atiduoti visas jėgas.“


Komandų forma:

Aikštės šeimininkai „Juventus“ pastaruoju metu demonstruoja neįtikėtiną sportinę formą, nors ir Italijoje dar vis nepralenkia pirmoje vietoje esančių „Napoli“. Jie per paskutines 16 rungtynių nepralaimėjo nė karto, du kartus sužaisdami lygiosiomis. Jų pergalių serija šiuo metu siekia 11 iš eilės visuose turnyruose. Kas labiausiai stebina ir turėtų neraminti varžovus, tai geležinė gynyba. Per šias 16 rungtynių Turino ekipa praleido viso labo vieną įvartį.

Čempionų lygos D grupėje „Juventus“ liko antroje vietoje su 11 taškų ir į priekį praleido trimis taškais daugiau surinkusią „Barcelona“. Šioje turnyro stadijoje Turino ekipos futbolininkai neišsiskyrė dideliu rezultatyvumu, o tiek G.Higuainas, tiek Mario Mandžukičius yra pelnę po du įvarčius.

„Tottenham“ šiuo metu Anglijos „Premier“ lygoje užima penktą vietą, tačiau čia atskirtis tarp penktos ir antros vietų yra tik keturi taškai, o kova verda kaip niekada atkakli. Pastarosios rungtynės šiai ekipai saldainiukų nedalino ir teko gerokai paprakaituoti, tačiau jie nugalėjo tik Londono „Arsenal“, tiek „Manchester United“, o su „Liverpool“ išplėšė dramatiškas lygiąsias. „Tottenham“ nepralaimi pastarųjų 12 rungtynių, per kurias tik keturis kartus sužaidė lygiosiomis.

Čempionų lygoje Londono ekipa gerokai nustebino futbolo mėgėjus „Santiago Bernabeu“ stadione dominuodami, kad ir galiausiai sužaisdami lygiosiomis. Vėliau „Wembley“ stadione jie atsilygino „Real“ sutriuškindami juos rezultatu 3 – 1, tuomet „karališkasis“ klubas tik rungtynių pabaigoje pelnė paguodos įvartį.

„Juventus“ teks akylai prižiūrėti H.Kane‘ą, kuris ir toliau žaidžia geriausią futbolą karjeroje. Čempionų lygos grupių etape jis pelnė 6 įvarčius, o šiame sezone per 33 rungtynes visuose turnyruose varžovams „įsūdė“ 32 įvarčius. Įspūdinga, tiesa?

Rezultatai:

Tre 10-03 Napoli 1 - 0 Liverpool
Tre 10-03 PSV 1 - 2 Internazionale
Tre 10-03 Tottenham Hotspur 2 - 4 Barcelona
Tre 10-03 Borussia Dortmund 3 - 0 Monaco
Tre 10-03 Porto 1 - 0 Galatasaray
Tre 10-03 Atlético Madrid 3 - 1 Club Brugge
Tre 10-03 Lokomotiv Moskva 0 - 1 Schalke 04
Tre 10-03 PSG 6 - 1 Crvena Zvezda
Ant 10-02 AEK Athens 2 - 3 Benfica
Ant 10-02 Bayern München 1 - 1 Ajax
Ant 10-02 Manchester United 0 - 0 Valencia
Ant 10-02 Roma 5 - 0 Viktoria Plzeň
Ant 10-02 Olympique Lyonnais 2 - 2 Shakhtar Donetsk
Ant 10-02 CSKA Moskva 1 - 0 Real Madrid
Ant 10-02 Juventus 3 - 0 Young Boys
Ant 10-02 Hoffenheim 1 - 2 Manchester City

Tvarkaraštis:

Ant 10-23 AEK Athens 19 : 55 Bayern München
Ant 10-23 Young Boys 19 : 55 Valencia
Ant 10-23 Roma 22 : 00 CSKA Moskva
Ant 10-23 Manchester United 22 : 00 Juventus
Ant 10-23 Hoffenheim 22 : 00 Olympique Lyonnais
Ant 10-23 Ajax 22 : 00 Benfica
Ant 10-23 Shakhtar Donetsk 22 : 00 Manchester City
Ant 10-23 Real Madrid 22 : 00 Viktoria Plzeň
Tre 10-24 Club Brugge 19 : 55 Monaco
Tre 10-24 PSV 19 : 55 Tottenham Hotspur
Tre 10-24 Liverpool 22 : 00 Crvena Zvezda
Tre 10-24 Borussia Dortmund 22 : 00 Atlético Madrid
Tre 10-24 PSG 22 : 00 Napoli
Tre 10-24 Galatasaray 22 : 00 Schalke 04
Tre 10-24 Lokomotiv Moskva 22 : 00 Porto
Tre 10-24 Barcelona 22 : 00 Internazionale

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


er
2018-02-14 09:12:04
juves klaida buvo tas autobuso pastatymas, neatsilaike ir viskas. dabar anglijoje gaus
Atsakyti
33
2018-02-14 00:00:16
nors ir imuse totenhemas 2 goalus ju zaidimas nelabai suzavejo,vaidyba,nemazai baudu per juves kontroatakas ir ziauriai daug tryne kamuoli
Atsakyti
Aba
2018-02-14 00:06:53
Nu Juves žaidimas ne ką gražesnis buvo. Po pirmų dviejų įvarčių nustojo realiai žaisti ir autobusą pastatė. Antram keliny bandė kažką kurt, bet vis tiek ryškiai geriau atrodė. Tas jų kamuolio trinimas dažnai baigdavosi visai pavojingais momentais. Tuo tarpu Juve didžiąją laiko dalį buvo visiškas 0. Šiaip, labai ryškūs favoritai tote mano galva dabar.
Aba
2018-02-14 00:09:38
Tai kad juve dar blogiau atrodė. Grynai emociškai sunku žiūrėt į juos buvo. Po golo visišką autobusą užstatė, net nebandė pulti. Antram kėliny kažką darė, bet be minties ir šiaip primityviai lošė pakankamai. O Totes tas kamuolio trinimas dažnai baigdavosi rimtais užaštrinimais. Šiaip, man pasirodė, kad tote galva pranašesni ir ryškūs favoritai po šių rungtynių.
kaka
2018-02-13 22:14:00
kas turit Ace stream ?
Atsakyti
Andrius
2018-02-13 20:28:24
vyrai alaus ir spektaklis vakaro:)Juve 2-0 :)
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

10-20 „Lietuvos rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-20 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
10-21 „Žalgiris“ 17:00 „Dzūkija“
10-21 „Neptūnas“ 17:20 „Juventus“
10-21 „Nevėžis“ 18:50 „Skycop“

Eurolyga 2018/2019

10-17 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:30 Kauno „Žalgiris“
10-17 Stambulo „Fenerbahce“ 20:45 Maskvos srities „Chimki“
10-17 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Pirėjo „Olympiakos“
10-17 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Madrido „Real“
10-18 Maskvos CSKA 20:00 Stambulo „Darussafaka“
10-18 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-18 Atėnų Panathinaikos 21:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
10-18 „Barcelona“ 22:00 Miuncheno „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 10-20 Chelsea 14 : 30 Manchester United
Šeš 10-20 West Ham United 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 10-20 Wolverhampton … 17 : 00 Watford
Šeš 10-20 Newcastle United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 10-20 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 10-20 AFC Bournemouth 17 : 00 Southampton
Šeš 10-20 Cardiff City 17 : 00 Fulham
Šeš 10-20 Huddersfield Town 19 : 30 Liverpool
Sek 10-21 Everton 18 : 00 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

10-17 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Kaunas Hockey“
10-18 „Hockey Punks“ 20:15 „Energija“
10-24 „Kaunas Hockey“ 20:30 „Geležinis vilkas“
10-25 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“
10-30 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141