Arndas Peifferis | Scanpix nuotr.

Pjongčange antradienį tęsėsi 23-iosios žiemos olimpinių žaidynių varžybos. Ketvirtąją jų dieną buvo išdalinti dar 8 medalių komplektai: 2 – slidinėjime, o po 1 – kalnų slidinėjime, kerlinge, rogučių sporte, greitajame čiuožime trumpuoju taku, snieglenčių sporte ir greitajame čiuožime.

Pirmą vietą medalių įskaitoje išsaugojo Vokietija (5 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos). Jiems pirmą vietą išsaugoti padėjo rogučių sporto žvaigždės Natalie Geisenberger iškovotas aukso medalis.

Jei ne N.Geisenberger triumfas, pirmi jau būtų olandai (4 aukso, 4 sidabro ir 2 bronzos). Jie ir toliau tęsia visišką dominavimą greitojo čiuožimo varžybose. Antradienį jiems auksą šioje sporto šakoje pelnė Kjeldas Nuisas.

Treti bendroje įskaitoje ir pirmi pagal medalių skaičių lieka norvegai (3 aukso, 5 sidabro ir 3 bronzos). Jiems auksą antradienį iškovojo slidininkas Johannesas Klaebo. Tiesa, norvegams ant kulnų vis labiau mina net 3 medalius antradienį pelnę kanadiečiai (3 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos) bei dar 2 medalius iškovoję amerikiečiai (3 aukso, 1 sidabro ir 2 bronzos).

Lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Per keturias dienas medalius jau iškovojo 19 šalių sportininkai. Trečiadienį bus išdalinti dar 6 medalių komplektai.

10-11 Podgoricos „Budučnost“ 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
10-11 Maskvos CSKA 20:00 „Barcelona“
10-11 Atėnų Panathinaikos 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-11 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Darussafaka“
10-12 Maskvos srities „Chimki“ 20:00 Pirėjo „Olympiakos“
10-12 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Vitorijos „Baskonia“
10-12 Stambulo „Fenerbahce“ 20:45 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
10-12 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“