Justas Pažarauskas | Organizatorių nuotr.

Justas Pažarauskas | Organizatorių nuotr.

 Malmėje (Švedija) sekmadienį baigėsi Europos golbolo superlygos etapas, kuriame vėl lygių neturėjo Lisabonos „Sporting“ su Justu Pažarausku.

Visus etapus šiame sezone laimėjęs „Sporting“ liko nenugalėtas ir Malmėje. J.Pažarausko komanda 9:5 nugalėjo „Old Power“ (Suomija), 9:2 sutriuškino Salonikų „Kleio“ (Graikija), 11:3 pamokė „IFAS 1“ (Švedija), 13:3 nepasigailėjo Rostoko „Hansos“ (Vokietija) ir 7:5 įveikė Malmės „FIFH“ (Švedija). „Sporting“ surinko 15 taškų iš tiek pat galimų.

Justas Pažarauskas | Organizatorių nuotr.

Justas Pažarauskas | Organizatorių nuotr.

Antrą vietą etape užėmė „Old Power“ komanda, kurioje puikiai žaidė Nerijus Montvydas. „Old Power“, kaip jau minėta, pralaimėjo prieš „Sporting“, bet vėliau laimėjo ketverias rungtynes iš eilės: 14:7 prieš „Hansą“, 7:3 prieš „FIFH“, 6:5 prieš „IFAS 1“ ir 13:3 prieš „Kleio“. „Old Power“ surinko 12 taškų.

Toliau išsirikiavo „FIFH“ (9 tšk.), „IFAS 1“ (4), „Hansa“ (3) ir „Kleio“ (1).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

10-27 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Lietuvos rytas“
10-27 „Šiauliai“ 17:20 „Neptūnas“
10-28 „Dzūkija“ 17:00 „Skycop“
10-28 „Juventus“ 17:20 „Nevėžis“
10-28 „Žalgiris“ 18:00 „Lietkabelis“

Eurolyga 2018/2019

10-25 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:30 Stambulo „Fenerbahce“
10-25 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-25 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Maskvos srities „Chimki“
10-25 Madrido „Real“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
10-26 Stambulo „Darussafaka“ 20:15 „Barcelona“
10-26 Atėnų Panathinaikos 21:00 Kauno „Žalgiris“
10-26 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Vitorijos „Baskonia“
10-26 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:30 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 10-22 Arsenal 22 : 00 Leicester City
Šeš 10-27 Watford 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 10-27 Southampton 17 : 00 Newcastle United
Šeš 10-27 Liverpool 17 : 00 Cardiff City
Šeš 10-27 Brighton & Hov… 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 10-27 Fulham 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 10-27 Leicester City 19 : 30 West Ham United
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

10-24 „Kaunas Hockey“ 20:30 „Geležinis vilkas“
10-25 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“
10-30 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
11-03 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
11-13 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141