Justas Pažarauskas | Organizatorių nuotr.

Justas Pažarauskas | Organizatorių nuotr.

 Malmėje (Švedija) sekmadienį baigėsi Europos golbolo superlygos etapas, kuriame vėl lygių neturėjo Lisabonos „Sporting“ su Justu Pažarausku.

Visus etapus šiame sezone laimėjęs „Sporting“ liko nenugalėtas ir Malmėje. J.Pažarausko komanda 9:5 nugalėjo „Old Power“ (Suomija), 9:2 sutriuškino Salonikų „Kleio“ (Graikija), 11:3 pamokė „IFAS 1“ (Švedija), 13:3 nepasigailėjo Rostoko „Hansos“ (Vokietija) ir 7:5 įveikė Malmės „FIFH“ (Švedija). „Sporting“ surinko 15 taškų iš tiek pat galimų.

Justas Pažarauskas | Organizatorių nuotr.

Justas Pažarauskas | Organizatorių nuotr.

Antrą vietą etape užėmė „Old Power“ komanda, kurioje puikiai žaidė Nerijus Montvydas. „Old Power“, kaip jau minėta, pralaimėjo prieš „Sporting“, bet vėliau laimėjo ketverias rungtynes iš eilės: 14:7 prieš „Hansą“, 7:3 prieš „FIFH“, 6:5 prieš „IFAS 1“ ir 13:3 prieš „Kleio“. „Old Power“ surinko 12 taškų.

Toliau išsirikiavo „FIFH“ (9 tšk.), „IFAS 1“ (4), „Hansa“ (3) ir „Kleio“ (1).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-19 „Juventus“ 17:00 „Šiauliai“
01-19 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Dzūkija“
01-19 „Neptūnas“ 17:00 „Skycop“
01-20 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“
01-20 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis“

Eurolyga 2018/2019

01-17 Maskvos CSKA 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-17 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Maskvos srities „Chimki“
01-17 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 „Barcelona“
01-17 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Stambulo „Fenerbahce“
01-18 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Stambulo „Darussafaka“
01-18 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Atėnų Panathinaikos
01-18 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Madrido „Real“
01-18 Vitorijos „Baskonia“ 22:00 Milano „AX Armani Exchange“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-19 Wolverhampton … 14 : 30 Leicester City
Šeš 01-19 Southampton 17 : 00 Everton
Šeš 01-19 Watford 17 : 00 Burnley
Šeš 01-19 Newcastle United 17 : 00 Cardiff City
Šeš 01-19 Manchester United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 01-19 AFC Bournemouth 17 : 00 West Ham United
Šeš 01-19 Liverpool 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 01-19 Arsenal 19 : 30 Chelsea
Sek 01-20 Huddersfield Town 15 : 30 Manchester City
Sek 01-20 Fulham 18 : 00 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai

Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

01-17 Ispanija 13:00 Lietuva
01-17 Rumunija 16:30 Didžioji Britanija
01-17 Estija 20:00 Korėja
01-19 Didžioji Britanija 13:00 Ispanija
01-19 Lietuva 16:30 Korėja
01-19 Estija 20:00 Rumunija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141