Kentas Bazemore'as | Scanpix nuotr.

Kento Bazemore‘o metimas išgelbėjo Atlantos „Hawks“ (16/37) komandą nuo trečiojo pralaimėjimo paeiliui.

„Hawks“ krepšininkai svečiuose po dramatiško mūšio 99:96 (21:22, 23:16, 25:33, 30:25) palaužė Niujorko „Knicks“ (23/31) ekipą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė iš eilės.

Rungtynės buvo atkaklios – didžiausias skirtumas tarp komandų užfiksuotas antrajame kėlinyje, kuomet svečiai turėjo 8 taškų deficitą (44:36). Vėliau prie šios žymos ekipoms priartėti nepavyko ir atstumas buvo tik mažesnis.

Mačo pabaigoje aikštės šeimininkai pirmavo 4 taškais (92:96), tačiau tai pergalės negarantavo. Per likusią minutę Niujorko klubas taškų nepelnė, o puikų gelbėjimosi planą parengė svečiai.

Tritaškį smeigęs Mike‘as Muscala mažino atstumą iki minimumo (95:96). Kyle‘as O‘Quinnas kitoje aikštės pusėje buvo netikslus, o likus 8 sekundėms tritaškį pataikė K.Bazmore‘as, taip jau persverdamas rezultatą (98:96).

Lemiamu metu klydo Timas Hardaway Jr., o Dewayne‘as Dedmonas stojo prie baudų metimo linijos, tačiau pataikė tik vieną kartą iš dviejų (99:96). „Knicks“ turėjo savo šansą, tačiau T.Hardaway Jr. dar kartą šovė netaikliai iš toli, o ir Kristapo Porzingio dėjimas nebuvo vykęs.

„Hawks“: Kentas Bazemore‘as 19 (3/10 dvit., 4/7 trit., 1/3 baud.), Mike‘as Muscala 15, Taureanas Prince‘as 13, Dewayne‘as Dedmonas 12 (14 atk. kam.), Dennisas Schroderis 10 (6 rez. perd.), Marco Belinelli 8.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 22 (7/14 dvit., 2/6 trit., 2/5 baud., 8 atk. kam., 4 per. kam., 5 blk.), Trey Burke‘as 14, Jarrettas Jackas ir Kyle‘as O‘Quinnas po 11, Enesas Kanteris 10 (12 atk. kam.), Timas Hardaway Jr. 9.

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton