Chabibas Nurmagomedovas ir Edsonas Barboza | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Edsonas Barboza | Scanpix nuotr.

 29-erių metų rusas Chabibas Nurmagomedovas po truputį pradeda pasiruošimą svarbiausiai karjeros kovai. Balandžio 7 d. „UFC 223“ turnyre jis susitiks su amerikiečiu Tony Fergusonu, o kovos laimėtojas bus paskelbtas lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionu.

C.Nurmagomedovo tėvas Abdulmanapas Rusijos žiniasklaidai atskleidė, kad griežtai kontroliuoja Chabibo dietą ir padeda jam po truputį mesti svorį. Šiuo metu Chabibas sveria 81 kg, o lengvo svorio kategorijos limitas yra 70 kg. Anot A.Nurmagomedovo, kovotojams nepatartina drastiškai mesti svorį likus kelioms dienoms iki kovos. Geriau tai padaryti po truputį ir reguliariai, ruošiantis kovai.

A.Nurmagomedovas anksčiau kalbėjo, kad Michaelas Johnsonas narve priešinsis Chabibui 7 minutes, o Edsonas Barboza – 8. Nieko geresnio jis nežada ir T.Fergusonui: „Tony atlaikys gal kokias 8-9 minutes ir tuomet pavargs, bet kova bus sunkesnė nei su E.Barboza. Edsonas – tikras narvo džentelmenas, o Tony yra visai kitokia asmenybė.“

Sklinda kalbos, kad T.Fergusono ir C.Nurmagomedovo kovos laimėtojas galėtų susikauti su Conoru McGregoru. Tikimasi, jog C.McGregorą suvilios galimybė pasirodyti pirmajame UFC turnyre Rusijoje, kuris vyks rugsėjo 15-ą dieną.

„Taip, rugsėjo 15 d. mums visiškai tinka. Jei Conoras nenorės su mumis kovoti, mes galime pereiti į pusvidutinio svorio kategoriją ir ten susikauti dėl čempiono diržo. Conoras yra UFC „pagaminta“ žvaigždė. Dabar jis pasiekė tokią karjeros stadiją, kai jo nedomina kova nei su Chabibu, nei su Tony. Jis turi diržą, kurio negali ir nenori apginti. UFC nėra kito varianto, kaip tik atimti diržą iš Conoro, nes, jei kovotojas dvejus metus nesirodo narve, tu negali sėdėti sudėjęs rankų“, - kalbėjo A.Nurmagomedovas.

Chabibo tėvas taip pat pateikė savo prognozę, kokios kovos galėtų vykti pirmajame UFC turnyre Rusijoje: „Tony ir Chabibo kovos laimėtojas prieš McGregorą, Volkovas prieš Miočičių, Antigulovas prieš Oezdemirą, Chabilovas prieš Lee, Taisumovas prieš Pettį, Oleinikas prieš Werdumą ir Magomedšaripovas prieš Edgarą.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.