Jurijus Podladčikovas | Scanpix nuotr.

Jurijus Podladčikovas | Scanpix nuotr.

 Rusijoje gimęs, bet Šveicarijai atstovaujantis 29-erių metų Jurijus Podladčikovas rizikuoja praleisti jau po dviejų savaičių prasidedančias Pjongčango olimpines žaidynes.

Snieglenčių sporto žvaigždė sekmadienį patyrė šiurpų incidentą ekstremalaus žiemos sporto žaidynėse „X Games“. „Halfpipe“ rungtyje savo pasirodymo metu J.Podladčikovas nesėkmingai leidosi po šuolio ir veidu krito ant sniego.

J.Podladčikovas skubiai buvo išgabentas į ligoninę, kur jam diagnozuotas nosies lūžis. Laimei, jis išvengė tiek smegenų, tiek kaklo sužeidimų ir buvo sąmoningas.

„Tai buvo siaubinga. Po incidento jis nejudėjo ir galėjau tik spėlioti, kokia jo būklė“, - kalbėjo aštuntą vietą varžybose užėmęs Jake‘as Patesas.

J.Podladčikovas 2014 m. Sočio olimpiadoje iškovojo aukso medalį būtent „halfpipe“ rungtyje, bet po šios traumos lieka neaišku, ar Pjongčange jis galės ginti savo titulą. Šveicarijos atstovas šioje rungtyje 2013 m. tapo pasaulio čempionu, o 2011 m. ir 2017 m. – pasaulio vicečempionu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.