„Milan“ | Scanpix nuotr.

Sekmadienio vakarą Italijos „Serie A“ pirmenybėse susitiko „Milan“ ir „Lazio“ ekipos. Milano komanda savo žiūrovų akivaizdoje iškovojo pergalę rezultatu 2:1 ir pratęsė savo pergalių seriją iki 3.

Mačą sėkmingiau pradėjo „Milan“ futbolininkai. Jau 15-ą minutę kamuolį į „Lazio“ vartų tinklą pasiuntė P.Cutrone.

Svečiai rezultatą išlygino visai netrukus. Jau 20-ą minutę L.Leiva atliko nuostabų perdavimą A.Mursičiui, o šis be didesnio vargo įmušė įvartį.

Galiausiai „Milan“ pergalę garantavo 44-ą minutę G.Bonaventura pelnytas įvartis. Tai jis padarė po puikaus D.Calabria perdavimo.