LaMelo Ballas | Fotodiena nuotr.

Prienų-Birštono „Vytautas“ išlieka nepralaimėjęs „Big Baller Brand Challenge Games“ turnyre. Prieniškiai pasiekė ir ketvirtąją pergalę iš eilės.

Virginijaus Šeškaus, kurio asistentu šiandien buvo ir LaVaras Ballas, auklėtiniai namuose itin rezultatyviose rungtynėse 147:142 (34:37, 33:33, 40:37, 40:35) pranoko Alytaus „Dzūkijos“ komandą.

Šiame turnyre „Vytautas“ susitvarkė su Kauno „Žalgirio“, Vilniaus „Lietuvos ryto“ dubleriais bei Šakių „Vyčio“ klubu.

Pirmasis kėlinys buvo itin rezultatyvus – abi komandos kartu pelnė net 71 tašką. Prieniškius puolime į priekį tempę broliai Ballai, sykiu surinkę 20 taškų. Rezultatyviau už vyresnįjį brolį žaidė LaMelo, įmetęs 11 taškų, LiAngelo pasižymėjo 9. Prieniškiai turėjo trijų taškų deficitą – 34:37.

Antrajame kėlinyje taip pat netrūko taiklių metimų ir rezultatyvumo. Ballai ir toliau nemažino apsukų bei papildė savo kraitį dar 15 taškų, tad po pirmosios rungtynių dalies savo sąskaitoje turėjo jau 35: vyresnysis brolis pelnė net 12 taškų ketvirtyje ir aplenkė jaunėlį su 21 tašku, LaMelo sąskaitoje – 14. Aikštės šeimininkams taip ir nepavyko per pirmąją rungtynių dalį sumažinti skirtumo. Komandas skyrė vis tie patys trys taškai – 67:70.

Po didžiosios pertraukos savo šou surengė LaMelo. Trečiajame kėlinyje amerikietis įsmeigė net penkis tritaškius iš eilės ir padėjo „Vytautui“ galiausiai persverti rezultatą. Visgi, prieš lemiamą kėlinį alytiškiai atstatė pusiausvyrą – 107:107. LaMelo per kėlinį surinko net 23 taškus ir iš viso savo sąskaitoje turėjo jau 37.

Nors atrodė, kad prieniškiai jau perėmė iniciatyvą ir sugebėjo susirauti dviženklį pranašumą, tačiau dzūkai nenuleido rankų ir nuožmiai artėjo (137:133). Visgi, likus minutei viską išsprendė LiAngelo prasiveržimas ir Pauliaus Ivanausko tritaškis (145:136).

Broliai Ballai kartu surinko net 80 taškų. LaMelo sąskaitoje – 43 taškai ir 7 atkovoti kamuoliai. Tuo tarpu vyresnysis brolis LiAngelo pasižymėjo 37 taškais bei 10 sugriebtų kamuolių. Mačo naudingiausiu žaidėju pripažintas Edvinas Šeškus, surinkęs 23 taškus ir atkovojęs 5 atšokusius kamuolius. Dzūkų gretose išsiskyrė Paulius Petrilevičius – 35 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai.

minde
2018-01-24 10:20:42
šeškas stovi prie stendo ir nei zodzio negali istarti, o keitimus daro Lavaras, sveikinu Virgi norejai HYPE gausi Darbo Birzos pasalpa. Ir tie kurie galvoja, kad tai reklama Lietuvai ir lygai, supraskit Ballai yra tokia seima, kad jiems nusispjauti ant salies ,komandos , zmoniu jiems svarbiausia pinigai ir ju brando populiarinimas. Ir Seskaus juniorui reik maziau maivytis, gausit koki Juventusa ar Neptuna pamatysim, kaip ten maivysies, sunesios kaip obuoli,
Von lauk
2018-01-24 10:18:23
Renkam peticija vytauto banui is lkl
rex
2018-01-24 09:10:12
o ko jus tikejotes? ;D normalaus maco? ;D ir taip aisku kad visas sitas ballu cirkas yra marketingas, ne daugiau - visi sitie macai sitam "prestiziniam" turnyre surezisuoti, suneliai visiskai nepasiruose buti profais, gintis nemoka, o treneris - zmogus, kuris 2.2 tasko krapste viename silpniausiu universitetu :) kaip kazkas apacioje minejo - tai tarsi wwe, tai tiesiog vyksta ir tegu vyksta - jei seskus ir visa organizacija sito norejo, tai tegu turisi - aisku, bus visiska pajuoka dar daug metu, bet dabar visi zino, kad yra prienai ir kas yra vytauto komanda - ir tas demesys gal pades ateityje..
white mamba
2018-01-24 01:08:20
nu lyginant su musiskiais ,tai tie 16 metu bolai geriau atrodo uz ta 50tu metu pozicini krepsini, kai niekas nemokejo varytis kamuolio ir nebuvo tritaskio linijos .visi siautejo ,kad kazkoks zalgerio dukterinis pacukas pranoko bolus ,bet eurolygos turnyre krito po pirmo etapo :D o ryto jaunimas visus nuslave nuo kelio ,nors nuo bolu gavo kelis kart daugiau nei zalios vaikai.lavaras yra undefeated never los tuo viskas ir pasakyta
juk
2018-01-24 09:11:12
jeigu dabar lostu su zalgirio jauniais, tikrai ballai daugiau padarytu. talentingesnis jaunelis yra uz musu talaentus, tik daugiau drausmes jam reikia
anonimas
2018-01-24 00:42:53
Slykstu ziuret jau.vytautas turetu iskrist is lkl po sio sezono-gales daryt sou su tais balais ir seskumi i valias.
JT
2018-01-23 23:50:05
Šiaip jau "Vytautą" reikėtų šalinti iš LKL. Susirado naują veiklos sritį - puiku. Bet kuo čia dėtas krepšinis?
Sixers
2018-01-23 23:11:49
Jaučiu rytoj portaluose interneto rašys Lavar Ball naujasis Vytauto treneris :D Per daug to cirko..
sarikas
2018-01-23 23:00:15
apgailetinas zaidimas, jokios gynybos, tiesiog kaip per tarpklasines. Ziauriausia, kad komentarai varo and lietuvisko ir europietisko krepsinio, kad ale sudas be gynybos, kaip highschool lygis amerikoje. Tai cia nezinau reklama ar antireklama Lietuvai :D