Neptūniečiai | Organizatorių nuotr.

Neptūniečiai | Organizatorių nuotr.

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams kelionė į Turkiją ir rungtynės su šios šalies „Gaziantep“ ekipa įsimins ilgam. Klaipėdiečių kelionės nuotykiai dar tęsiasi – „Neptūno“ krepšininkai į Klaipėdą grįš tik penktadienio vakarą, nors namuose turėjo būti jau šįvakar.

Vykstant namo, neptūniečių kelionė dėl rūko ir lietaus, užsitęsė Gaziantepo oro uoste - lėktuvas vėlavo daugiau nei dvi valandas ir buvo pavėluota į kitą skrydį Stambulo oro uoste.

Taigi, neptūniečiai liks nakvoti viename iš Stambulo viešbučių ir rytoj ryte skris į Rygą. Iš ten dar lauks kelionė autobusu į Klaipėdą.

Pagal planą, neptūniečiai į gimtąjį pajūrį, jei neatsitiks dar kokių nenumatytų incidentų, grįš tik penktadienį maždaug 17 val.

Jau rašėme (skaityti čia), kad „Neptūno“ krepšininkai jau kelionės pradžioje, vykstant į Gaziantepą, dėl keisto incidento lėktuve buvo įstrigę Vilniaus oro uoste, o vėliau pavėlavo į kitą skrydį Stambule. Gaziantepe klaipėdiečiai pasirodė tik gerokai po vidurnakčio ir kitą dieną turėjo žaisti rungtynes pamiegoję vos kelias valandas.

Negana to, rungtynės prieš „Gaziantepo“ ekipą buvo pralaimėtos po pratęsimo rezultatu 94:98.

„Tokios varginančios, sunkios ir kupinos nesėkmių kelionės nebuvau patyręs per visą savo gyvenimą, - sakė „Neptūno“ trenerių štabe dirbantis Tomas Rinkevičius. - Kažkoks nelaimių užburtas ratas: vėlavome atvykti į Gaziantepą, man vieninteliam iš visų komandos narių dingo registruotas bagažas, į kurį buvau įsidėjęs rungtynėms skirtą klasikinį kostiumą. Teko į rungtynes eiti su tais pačiais rūbais, su kuriais ir atvykau - su sportine apranga.

Negana to, per pratęsimą dėl dviejų techninių pražangų aikštę dar nepasibaigus rungtynėms turėjo palikti vyr. treneris Kazys Maksvytis. Man vadovauti komandai teko su sportine apranga, kas tokio lygio rungtynėse nėra įprasta. O kur dar nuotykiai vykstant namo. Neaišku ar tai dar pabaiga. Tikėkimės, kad rytoj daugiau nesklandumų nepatirsime ir pagaliau grįšime namo“.