LaMelo Ballas | Fotodiena nuotr.

Broliai Ballai – LaMelo ir LiAngelo – žaidė pirmąsias rungtynes starto penketu kartu, o Prienų-Birštono „Vytautas“ iškovojo triuškinančią pergalę „Big Baller Brand Challenge Games“ turnyre.

Prieniškiai savo aistruolių akivaizdoje 130:93 (32:19, 32:22, 34:19, 32:33) sutraiškė Vilniaus „Lietuvos ryto“ dublerių ekipą.

„Vytauto“ krepšininkams tai buvo antrosios turnyro rungtynes ir abi jas prieniškiai laimėjo. Pirmajame mače jie nugalėjo Kauno „Žalgirio“ dublerius (90:80).

LaMelo surinko net 31 tašką (13/26 met., 9 rez. perd., 8 per. kam.), o LiAngelo pasižymėjo 29 taškais (11/25 met., 4 rez. perd.). Regimanto Minioto sąskaitoje – 19 taškų ir 6 atkovoti kamuoliai.

Vilniečiams 19 taškų įmetė Deividas Sirvydis.

Rungtynės prasidėjo apylygiai. Starto penkete rungtynes pradėję broliai Ballai jau antrąją minutę atidarė savo taškų sąskaitas – LiAngelo pasižymėjo dėjimu, o LaMelo dviemis taškais iš po krepšio (6:6). Galiausiai perimti iniciatyvą padėjo tolimi metimai. Justas Sinica smeigė kėlinyje net keturis tritaškius ir padėjo aikštės šeimininkams atsiplėšti, o po greitų atakų atkovojus kamuolį „Vytauto“ pranašumas išaugo iki dviženklio (32:19).

Pirmajame kėlinyje blankiai žaidę broliai Ballai rodė savo sugebėjimus antrajame. LaMelo stebino susirinkusius aistruolius išradingais perdavimais ir reidais draskė varžovų gynybą. Tuo tarpu LiAngelo prisijungdavo taikliais metimais iš tolimesnių distancijų. Galiausiai baigiantis ketvirčiui LaMelo tritaškiu didino skirtumą jau iki 23 taškų – 64:41.

Po didžiosios pertraukos aikštėje ir toliau karaliavo broliai Ballai. 16-metis LaMelo kūrė rezultatyvius išpuolius ir pasižymėjo dėjimu, o ketvirčio viduryje broliai pademonstravo „ryšį“ ir ataką „žemė-oras“ užbaigė LiAngelo efektingu dėjimu iš viršaus. „Vytautas“ užtikrintai kontroliavo situaciją ant parketo ir jau po 30 žaidimo minučių buvo surinkę beveik 100 taškų – 98:60.

Ketvirtas kėlinys jau tapo tik formalumu. Jame prieniškiai taip pat nemažino apsukų puolime ir kūrė vieną įspūdingą epizodą po kito. Nors vilniečiams tai buvo rezultatyviausias ketvirtis rungtynėse, tačiau tai jau nieko nekeitė – 130 taškų pelnę prieniškiai sutraiškė svečius iš sostinės – 130:93.

2018-01-15 22:32:10
Jej komentuos kitas rungtynes vel grinevicius su ambrazevicium ziesiu be garso tragefija o ne komentavimas
hmm
2018-01-16 01:07:22
Biski ziurejau rungtynes...garso net nejungiau:) Jau is praitu rungtyniu atsimenu situos komentatorius :)
LD
2018-01-15 22:12:59
blet komentatorius tai da nu nax :D :D anglu kalbos zinios B1 lygio :D bando megdziot nba rungtyniu komentavima bet nesigauna :D nu bet ka padaryt reikia suktis is padeties kazkaip :D
To LD
2018-01-15 22:26:31
Tu tai tikrai daunas esi :D. Puikus komentavimas buvo, gal ir nekaip NBA, bet tikrai nepasimetė komentuodamas ir nedarė jokių klaidų. Tad arba tu nežiūrėjai rungtynių arba bėgioji iš anglų pam
Mankind
2018-01-15 21:46:26
It's when all the scared rats start running away from the sinking market that the true entrepreneurs come in. True visionaries.