Makedonijos ir Slovėnijos rinktinių rungtynės | Scanpix nuotr.

Kroatijoje šeštadienį pratęstas 13-asis Europos vyrų rankinio čempionatas, kuriame dalyvauja 16 stipriausių Senojo žemyno rinktinių.

Didžiausias dienos netikėtumas užfiksuotas C grupėje. Praėjusių metų pasaulio čempionato bronzos medalininkai slovėnai po dramatiškos kovos 24:25 (11:11) pralaimėjo jokių ypatingų laimėjimų neturintiems makedonams.

Slovėnai nepajėgė įvarčio pelnyti net kiek daugiau nei 5 paskutines rungtynių minutes, o makedonai per tą laiką atliko 2 tikslius metimus ir išplėšė netikėtą pergalę. Makedonams daugiau nei pusę visų įvarčių sumetė Dejanas Manaskovas (8) ir Kirilas Lazarovas (7). Slovėnų gretose išsiskyrė Žiga Mlakaras (4).

Kitose C grupės rungtynėse vokiečiai 32:19 nepasigailėjo juodkalniečių. D grupėje ispanai 32:15 sutriuškino čekus, o danai 32:25 nugalėjo vengrus.

Po tris stipriausias kiekvienos grupės rinktines pateks į antrąjį etapą, kuriame 12 likusių rinktinių bus suskirstytos į 2 grupes po 6.

01-20 Juventus 17:00 Nevėžis
01-20 Lietuvos rytas 17:15 Lietkabelis
01-21 Vytautas 17:00 Pieno žvaigždės
01-21 Neptūnas 17:15 Žalgiris

01-18 Khimki 19:00 Olympiacos
01-18 Žalgiris 20:00 Valencia Basket
01-18 Maccabi 21:05 Crvena Zvezda
01-18 Barcelona Lassa 22:00 Brose