Anglijos „Premier“ lyga: Londono „Tottenham“ - Liverpulio „Everton“ (2018.01.13) | Scanpix nuotr.

Londono „Tottenham“ lyg volu pervažiavo Liverpulio „Everton“ ir sutriuškino juos rezultatu 4 – 0, o Harry Kane‘as pelnė jau 20-ąjį įvartį Anglijos „Premier“ lygoje.

Visgi iš pradžių atrodė, kad rungtynės nebus „į vienus vartus“, kadangi 22-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė „Everton“ puolėjas Wayne‘as Rooney. Tiesa, teisėjai jo šūvio neužskaitė dėl pažeistos nuošalės taisyklės.

O „Tottenham“ griebė jautį už ragų ir ėmėsi varžovų triuškinimo. 26-ąją minutę jie išsiveržė į priekį, kai po Serge‘o Aurierio perdavimo Minui Sonui beliko tik nukreipti kamuolį į tuščius vartus – 1 – 0.

Antrojo kėlinio pradžioje tiesiog žibėjo H.Kane‘as, pelnęs du greitus įvarčius. 47-ąją minutę po S.Mino perdavimo jis siuntė kamuolį į tuščius vartus, o 59-ąją minutę tiksliu šūviu į kairįjį vartų kampą nepaliko jokių vilčių „Everton“ vartininkui – 3 – 0.

Rungtynėms artėjant pabaigos link, 82-ąją minutę, „Tottenham“ dar labiau padidino persvarą, kuomet po Dele Alli perdavimo Christianas Eriksenas pademonstravo savo taiklumą ir puikiu smūgiu nuginklavo Jordaną Pickfordą – 4 – 0.

Šeš 08-11 Newcastle United 17 : 00 Tottenham Hotspur
Šeš 08-11 Watford 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-11 Huddersfield Town 17 : 00 Chelsea
Šeš 08-18 Leicester City 17 : 00 Wolverhampton …

Aurum 1006 km lenktynės

• Ko gali siekti komanda, prieš metus finišavusi antra? Ko gali siekti komanda, prieš metus finišavusi antra?
  • Pamatykite: karščiausios „ENEOS 1006 km lenktynių“ emocijos – PIT zonoje Pamatykite: karščiausios „ENEOS 1006 km lenktynių“ emocijos – PIT zonoje