Ballas | Fotodiena nuotr.

Pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė Prienų „Vytauto“ (4/15) komanda, kuri Panevėžyje rezultatu 86:95 (26:36,15:18, 20:22, 25:19) nusileido „Lietkabelio“ (13/6) krepšininkams.

Šiame mače LKL debiutavo abu broliai Ballai. LaMelo per 5 žaistas minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, sykį prasižengė ir surinko –2 naudingumo balus.

9 minutes žaidęs LiAngelo irgi taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.), padarė klaidą ir surinko –4 n.b.

Panevėžiečiai šiame mače pataikė net 17 tritaškių, o tai yra pakartotas šio sezono geriausias rezultatas. Ne ką blogiau metė „Vytautas“, kai įsmeigė 16 tolimų metimų.

„Lietkabelis“ greitai įgijo dviženklę persvarą ir kontroliavo rungtynių eigą, tačiau „Vytautas“ ketvirtajame kėlinyje susmeigė kelis tritaškius, pataikė dvitaškį ir komandas teskyrė 6 taškai. Visgi tada Edvinas Šeškus gavo nesportinę pražangą, Virginijus Šeškus iškart techninę ir taip jų viltys buvo palaidotos.

Naujajam „Lietkabelio“ strategui Ramūnui Butautui tai buvo trečiosios rungtynės prie ekipos vairo ir trečioji pergalė. Panevėžiečiai su naujuoju treneriu demonstruoja fantastišką puolimą ir per tris rungtynes vidutiniškai renka net po 97,6 taškus.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 18 (0/1 dvit., 5/7 trit., 3/3 baud.), Žanis Peineris 17 (6/6 baud., 7 rez. perd.), Gintaras Leonavičius 14, Simas Jasaitis 12 (4/5 trit.), Žygimantas Skučas 8.

„Vytautas“: Tomas Dimša 26 (5/6 dvit., 3/6 trit., 7/10 baud.), Regimantas Miniotas (3/7 trit., 8 atk. kam.) ir Justas Sinica (5/7 trit.) po 17, Edvinas Šeškus 14 (3/5 trit.), Martynas Linkevičius 7.