Domantas Sabonis | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis atliko solidų dvigubą dublį, o Indianos „Pacers“ (22/20) komanda pratęsė NBA vicečempionų pralaimėjimų seriją.

Nate‘o McMillano auklėtiniai namuose 97:95 (12:34, 32:24, 32:16, 21:21) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (26/16) ekipą, kuriai tai yra trečias pralaimėjimas paeiliui.

Lietuvis žaidė 28 minutes, pelnė 12 taškų (4/11 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet dukart suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Krepšininkas trečiojo kėlinio pradžioje pelnė du taškus po gražios verpstės prieš LeBroną Jamesą, o pastarasis po to pyko ant Kevino Love‘o.

D.Saboniui pritrūko vieno atkovoto kamuolio, jog pakartotų atkovotų kamuolių rekordą.

„Pacers“ komanda šį sezoną „Cavaliers“ įveikė trečią kartą, tačiau šį kartą panaikino pirmajame kėlinyje turėtą 22 taškų deficitą.

Šeimininkai trečiajame kėlinyje likus žaisti 5:23 minutei dar atsilikinėjo 12 taškų, tačiau per paskutines 3:57 minutes „Cavaliers“ nepelnė nei taško.

L.Jameso taškai tada didino svečių pranašumą 95-89. Po to du baudos metimus realizavo D.Sabonis, du taškus įmetė Lance‘as Stephensonas ir Victoro Oladipo tritaškis likus 2:10 minučių išvedė „Pacers“ į priekį 96-95.

L.Jamesas per paskutines kelias sekundes turėjo dvi progas išvesti „Cavaliers“ į priekį. Tačiau jis likus žaisti 2 sekundėms užmynė aikštės krašto liniją, po to Darrenas Collisonas realizavo vieną baudos metimą ir paskutinis L.Jameso tritaškis buvo netikslus.

Klivlando komanda vertėsi be Dwyane‘o Wade‘o ir Isaiaho Thomaso, kuriems leista pailsėti. „Cavaliers“ žaidė antrą dieną iš eilės, ketvirtadienį ji kovojo prieš Jono Valančiūno Toronto „Raptors“.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 (9/16 dvit., 2/9 trit., 3/4 baud., 11 rez. perd., 8 atk. kam.), Kevinas Love‘as 21 (10 atk. kam.), Jeffas Greenas 13, J.R.Smithas 9, Jose Calderonas ir Cedi Osmanas po 8.

„Pacers“: Darrenas Collisonas 22 (8/10 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), Victoras Oladipo 19, Lance‘as Stephensonas 16 (11 atk. kam.), Domantas Sabonis (15 atk. kam.) ir Thaddeusas Youngas po 12, Alas Jeffersonas 8.