Rodrigue'as Beauboisas | Fotodiena/Roko Lukoševičiaus nuotr.

Rodrigue'as Beauboisas | Fotodiena/Roko Lukoševičiaus nuotr.

Dviejų pralaimėjimų seriją Eurolygoje nutraukė Vitorijos „Baskonia“ (8/9) krepšininkai.

Jie namuose 86:54 (16:21, 20:9, 36:14, 14:10) nesunkiai susitvarkė su Pirėjo „Olympiacos“ (12/5) komanda.

Beveik visą pirmąją rungtynių dalį situaciją ant parketo kontroliavo Graikijos vicečempionai, tačiau baigiantis antrajam ketvirčiui ispanai spurtavo 9-0 ir persvėrė rezultatą (36:30).

Po didžiosios pertraukos su didžiule energija žengė aikštės šeimininkai ir toliau didino skirtumą, kuris netruko išaugti iki dviženklio (42:30).

Atkarpa 13-0 leido susikrauti net 27 taškų pranašumą (63:36). Ketvirtajkame kėlinyje komandas jau skyrė 37 taškai ir nugalėtojas buvo aiškus (86:49).

„Baskonia“: Johannes Voigtmannas 19 (6/8 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), Rodrigue‘as Beauboisas ir Vincentas Poirier (9 atk. kam.) po 13, Tornike Shengelia 9, Mattas Janningas 8.

„Olympiacos“: Georgios Printezis 13 (5/8 dvit., 1/2 trit.), Vassilis Spanoulis (8 rez. perd., 5 kld.), Nikola Milutinovas ir Vangelis Mantzaris (1/8 trit.) po 6.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-19 „Juventus“ 17:00 „Šiauliai“
01-19 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Dzūkija“
01-19 „Neptūnas“ 17:00 „Skycop“
01-20 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“
01-20 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis“

Eurolyga 2018/2019

01-24 Stambulo „Fenerbahce“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
01-24 Tel Avivo „Maccabi“ 21:30 Atėnų Panathinaikos
01-24 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Kauno „Žalgiris“
01-24 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
01-25 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-25 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Vitorijos „Baskonia“
01-25 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
01-25 „Barcelona“ 22:00 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-19 Wolverhampton … 14 : 30 Leicester City
Šeš 01-19 Southampton 17 : 00 Everton
Šeš 01-19 Watford 17 : 00 Burnley
Šeš 01-19 Newcastle United 17 : 00 Cardiff City
Šeš 01-19 Manchester United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 01-19 AFC Bournemouth 17 : 00 West Ham United
Šeš 01-19 Liverpool 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 01-19 Arsenal 19 : 30 Chelsea
Sek 01-20 Huddersfield Town 15 : 30 Manchester City
Sek 01-20 Fulham 18 : 00 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai

Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

01-19 Didžioji Britanija 13:00 Ispanija
01-19 Lietuva 16:30 Korėja
01-19 Estija 20:00 Rumunija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141