Akimirka | Scanpix nuotr.

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate šeštoje vietoje esantys „Guingamp“ futbolininkai rezultatu 2 – 0 įveikė „Strasbourg“ pasipriešinimą ir priartėjo prie lygos lyderių penketo.

„Guingamp“ į priekį išsiveržė nuo rungtynių pradžios prabėgus viso labo 8-ioms minutėms, kuomet gražią ir efektingą ataką pradėjęs Yannis Saliburas po puikaus komandos draugo perdavimą ją ir užbaigė taikliu šūviu – 1 – 0.

Apsukų nė kiek nemažinę svečiai užkūrė tikrą pirtį ir dar labiau atitrūko nuo varžovų 16-ąją minutę. Tuomet tikslaus perdavimo sulaukęs kaip viesulas į baudos aikštelę įsiveržė Nicolasas Benezetas ir galingu smūgiu pasiuntė kamuolį tiesiai į vartus – 2 – 0.

Šių dviejų greitų šūvių „Guingamp“ ir užteko, kad iškovotų aštuntą pergalę šiame sezone ir kiek priartėtų prie lyderių penketo.

Pen 08-10 Olympique Mars… 21 : 45 Toulouse
Šeš 08-11 Nantes 18 : 00 Monaco
Šeš 08-11 Nice 21 : 00 Reims
Šeš 08-11 Saint-Étienne 21 : 00 Guingamp
Šeš 08-11 Lille 21 : 00 Rennes
Šeš 08-11 Angers SCO 21 : 00 Nîmes
Šeš 08-11 Montpellier 21 : 00 Dijon