Vokietijos „Bundesliga“: Lėverkuzeno „Bayer“ - Miuncheno „Bayern“ (2018.01.12) | Scanpix nuotr.

Po žiemos pertraukos sugrįžusi Vokietijos „Bundesliga“ pateikė dviejų milžinų – Lėverkuzeno „Bayer“ ir Miuncheno „Bayern“ – dvikovą, kurią rezultatu 3 – 1 laimėję bavarai ir toliau sėkmingai didina atotrūkį nuo konkurentų.

Išvykoje rungtyniavę „Bayern“ futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį. 32-ąją minutę iš artimos distancijos atliktas Arturo Vidalio šūvis buvo blokuotas, tačiau prie kamuolio suskubęs Javi Martinezas sėkmingai nukreipė kamuolį į vartus – 1 – 0.

55-ąją minutę rezultatas galėjo – ir turėjo – būti lygus, tačiau puikų smūgį atlikęs Leonas Bailey buvo kiek netikslus, mat galingai skriejęs kamuolys atsitrenkė į vartų skersinį.

Tuo pasinaudoję netrukus persvarą dar labiau padidino svečiai. 59-ąją minutę Jamesas Rodriguezas pastebėjo baudos aikštelėje atsidengusį Franką Ribery, o po tikslaus perdavimo prancūzui beliko tik lengvu smūgiu nuginkluoti varžovų vartininką – 2 – 0.

Po kiek laiko įvarčiu atsakė ir aikštės šeimininkai. 70-ąją minutę Kevinas Vollandas meistriškai įveikė kelių „Bayern“ futbolininkų gynybą ir pasiuntė kamuolį į vartus – 2 – 1.

Jau pridėto laiko metu dviejų įvarčių pranašumą atstatė Jamesas Rodriguezas. Jis 91-ąją minutę tiesiog puikiu smūgiu nepaliko vartininkui jokių vilčių ir pavertė rezultatą į 3 - 1.

Tai buvo jau keturiolikta „Bayern“ pergalė šiame sezone, po kurios jie dar labiau įtvirtino savo pranašumą prieš likusius čempionato dalyvius.

Šeš 01-20 Wolfsburg 16 : 30 Eintracht Fran…
Šeš 01-20 Hoffenheim 16 : 30 Bayer Leverkusen
Šeš 01-20 Mainz 05 16 : 30 Stuttgart
Šeš 01-20 Freiburg 16 : 30 RB Leipzig
Šeš 01-20 Borussia M'gla… 16 : 30 Augsburg
Šeš 01-20 Hamburger SV 19 : 30 Köln
Sek 01-21 Bayern München 16 : 30 Werder Bremen
Sek 01-21 Schalke 04 19 : 00 Hannover 96