Mohamedas Salah | Scanpix nuotr.

Mohamedas Salah | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ gerbėjus pasiekė geros žinios: praleidęs pastarąsias dvejas rungtynes, puolėjas Mohamedas Salah turėtų būti pasirengęs akistatai su „Manchester City“.

Treneris Jurgenas Kloppas patvirtino, kad tikisi, jog rezultatyviausias jo ekipos žaidėjas bus sveikas ir galės padėti komandos draugams priimti stipriausios ir kol kas neįveiktos ekipos iššūkį.

Rungtynes su Liverpulio „Everton“ ir „Burrnley“ dėl kirkšnies traumos praleidęs M.Salah, kuris ir vėl tapo geriausiu Anglijos „Premier“ lygos mėnesio futbolininku, jau sugrįžo į „raudonųjų“ treniruotes.

„Jeigu niekas nepasikeis, Mo (M.Salah, red. past.) sugrįš į rungtynių ritmą. Jis visiškai normaliai treniruojasi, o tai mums yra be galo svarbu“, - teigė J.Kloppas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

09-22 „Žalgiris“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
09-23 „Neptūnas“ 17:00 „Nevėžis“
09-23 „Skycop“ 17:20 „Lietkabelis“
09-23 „Lietuvos rytas“ 17:20 „Juventus“

Eurolyga 2018/2019

10-11 Podgoricos „Budučnost“ 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
10-11 Maskvos CSKA 20:00 „Barcelona“
10-11 Atėnų Panathinaikos 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-11 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Darussafaka“
10-12 Maskvos srities „Chimki“ 20:00 Pirėjo „Olympiakos“
10-12 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Vitorijos „Baskonia“
10-12 Stambulo „Fenerbahce“ 20:45 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
10-12 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 09-22 Fulham 14 : 30 Watford
Šeš 09-22 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 09-22 Manchester United 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 09-22 Leicester City 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 09-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 09-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 09-22 Cardiff City 17 : 00 Manchester City
Šeš 09-22 Brighton & Hov… 19 : 30 Tottenham Hotspur
Sek 09-23 West Ham United 15 : 30 Chelsea
Sek 09-23 Arsenal 18 : 00 Everton
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

09-21 „Geležinis vilkas“ 21:00 „Hockey Punks“
09-25 „Kaunas Hockey“ 20:00 „Energija“
09-27 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“
10-04 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
10-06 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141