Neymaras ir J.Draxleris | Scanpix nuotr.

Neymaras ir J.Draxleris | Scanpix nuotr.

Legendinis Brazilijos futbolininkas ir pasaulio čempionas Ronaldo sukritikavo tėvynainį Neymarą, kuris vasarą už rekordinę 222 mln. eurų sumą persikėlė į PSG ir pasakė, kad tai buvo žingsnis atgal.

Kai prieš beveik pusmetį Neymaras paliko „Barcelona“ ir prisijungė prie Prancūzijos milžinų PSG, daugelis pakėlė antakius iš nuostabos. Tokį futbolininko pasirinkimą sunkiai suprato ir jo kolegos.

PSG vadovai gali džiaugtis tuo, kad jų investicijos nenuėjo perniek. Milžinišku populiarumu besimėgaujantis brazilas puikiai susižaidė su komandos draugais ir jau yra pelnęs 20 įvarčių visuose turnyruose.

Tačiau tokiu jo pasirinkimu neliko sužavėtas Ronaldo, kuris interviu su taip pat buvusiu futbolininku Zico sukritikavo Neymarą.

„Žvelgiant iš sportinės pusės, jam tai buvo tiesiog žingsnis atgal. Tačiau kiekvienas futbolininkas ieško skirtingų iššūkių. Aš irgi kažkada žaidžiau „Barcoje“, bet nusprendžiau persikelti į tuomet labiau konkurencingą Italijos lygą“, - sakė Ronaldo.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141