Alexas Oxlade'as Chamberlainas | Scanpix nuotr.

Alexas Oxlade'as Chamberlainas | Scanpix nuotr.

Philippe Coutinho perėjimas į „Barcelona“ sukėlė nemažai diskusijų, kaip dabar atrodys „Liverpool“ žaidimas be vieno lyderių, tačiau vasarą komandą papildęs Alexas Oxlande‘as Chamberlainas tvirtina, kad brazilo išvykimas didelės įtakos neturės.

Net 160 mln. kaibavęs P.Coutinho dar nuo vasaros neslėpė savo noro išvykti į Ispaniją, tačiau tuomet jo perėjimas į „Barcelona“ nepavyko. Visgi, po pusmečio „Liverpool“ vadovai sutiko išsiskirti su šiuo futbolininku, o už tai sulaukė astronominės sumos.

Tuo tarpu A.Oxlade‘as Chamberlainas neketina iš musės daryti dramblio ir tikina, kad P.Coutinho praradimas komandai nebus skausmingas.

„Net kai ir Philas (P.Coutinho, red. past.) nežaisdavo kai kurių rungtynių, mes vis tiek demonstruodavome gerą futbolą. Mes ir be jo turime nuostabių futbolininkų, kurie gali mušti įvarčius – Mohamedas Salah, Roberto Firmino, Sadio Mane bei kiti.

Mūsų komanda yra kūrybinga ir sugeba mušti įvarčius. Žinoma, Philas svariai prisidėdavo prie gero žaidimo, čia nėra jokių abejonių. 

Philippe Coutinho | Scanpix nuotr.

Philippe Coutinho | Scanpix nuotr.

Tačiau faktas yra toks, kad jo nebėra komandoje ir mes turime galvoti ne apie tai, ką turėjome, o apie tai, ką turime dabar. Aš visiškai tikiu vaikinais, mums tiesiog reikia judėti į priekį. Nemanau, kad tai kaip nors paveiks mus.

Dar prieš atvykdamas į Liverpulį žinojau, kad Philas yra neįtikėtinas futbolininkas, o per trumpą laiką, kuomet kartu rungtyniavome, spėjau dar kartą tuo įsitikinti. Mačiau, kokią įtaką žaidimui jis galėdavo padaryti. 

Jis buvo itin mėgstamas čia ir tikras autoritetas. Jis yra nuostabus žaidėjas, kuris daug padarė dėl šios komandos. 

Negaliu sakyti, kad išvykus Philui netekome rankos, bet tokių žaidėjų kaip jis norisi turėti kuo daugiau. Visgi, futbolas yra verslas, čia ateina ir išeina žaidėjai. 

Nėra smagu matyti, kaip geri draugai iškeliauja kitur, o Philas buvo tikrai geras vaikinas, tačiau belieka tik palinkėti jam sėkmės ir jį palaikyti“, - pasakojo A.Oxlade‘as Chamberlainas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Staska
2018-01-13 01:06:11
Būtent valina jis nx velnes
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Pasaulio futbolo čempionatas 2018

Aurum 1006 km lenktynės

  • Drifto varžybose – kraują stingdančios kovos Drifto varžybose – kraują stingdančios kovos
  • Lenktynių nugalėtojus ir prizininkus pasitiks „Mis Racing 2017“ Lenktynių nugalėtojus ir prizininkus pasitiks „Mis Racing 2017“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141