Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

 Penktadienį Rusijos žiniasklaida paskelbė kiek netikėtas naujienas, kad UFC jau suplanavo savo turnyrą Maskvos olimpiniame stadione. Per visą istoriją Rusijoje dar nevyko nė vienas UFC turnyras, bet tai greitai gali pasikeisti. Anot Rusijos žiniasklaidos, Maskvos olimpinio stadiono atstovai patvirtino, kad UFC užsisakė šį stadioną 2018 m. rugsėjo 14-15 dienoms, kai turėtų vykti grandiozinis MMA turnyras.

Beveik niekas neabejoja, kad pagrindiniu šio turnyro akcentu taps Chabibo Nurmagomedovo pasirodymas. Jis šiuo metu yra ryškiausia Rusijos MMA žvaigždė ir realiai pretenduoja į UFC čempiono diržą. Su tuo sutinka ir C.Nurmagomedovo tėvas bei treneris Abdulmanapas, pareiškęs, kad rusai šį turnyrą organizuos tik dėl Chabibo.

„Beveik nėra abejonių, kad šis turnyras organizuojamas dėl Chabibo. Jei viskas vyks pagal planą, balandį Chabibas kovos su Tony Fergusonu, o tuomet pradėsime derybas su Conoru. Jų kova tikrai galėtų įvykti rugsėjį Maskvoje. Kita vertus, Maskvoje Chabibas gali susikauti ir su Tony Fergusonu. Negalima atmesti varianto, kad UFC Chabibui ir Tony lieps palaukti iki rugsėjo. Tokiu atveju, balandį jie abu narve veikiausiai net nepasirodytų“, - teigė A.Nurmagomedovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai

Pasaulio futbolo čempionatas 2018

Aurum 1006 km lenktynės

  • Lenktynių nugalėtojus ir prizininkus pasitiks „Mis Racing 2017“ Lenktynių nugalėtojus ir prizininkus pasitiks „Mis Racing 2017“
  • Drifto varžybose – kraują stingdančios kovos Drifto varžybose – kraują stingdančios kovos

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141