Jamesas | Scanpix nuotr.

Klivlando „Cavaliers“ komanda pastaruoju metu vėl ėmė buksuoti ir pralaimėjo paskutines tris rungtynes iš keturių žaistų.

Praėjusią naktį NBA vicečempionai buvo tiesiog nušluoti rezultatu 99:133, o dar prieš tai vykusias rungtynes jie pralaimėjo 99:127.

Kai „Raptors“ pradėjo triuškinti „Cavaliers“, vyriausiasis treneris Tyronnas Lue paprašė minutės pertraukėlės, tačiau jos metu nurodymus ir priekaištus ėmė dalinti LeBronas Jamesas.

Įpykusi NBA žvaigždė aiškino komandos draugams, kaip reikia žaisti, bet žvelgiant į galutinį rezultatą galima teigti, jog tai nepadėjo.

Gal
2018-01-16 19:24:41
Kad jam ir heatuose nepatiko treneris pats nežino ko nori. Nu jai komandos vidus nesusitvarkys i žiedus nepretenduos.
lol
2018-01-12 19:07:04
15 sezonas žaidžžiantis lebronas tempia ant pečių vvisą komanda žiauru
Boo
2018-01-12 11:38:43
Koks treneris tokie ir žaidėjai,bet Bronius kalts žinoma,j.r.smitas,calderons...
ed
2018-01-12 11:28:39
Šudinas komandos vidus, nėra tarpusavio palaikymo ir supratimo... Nieko nebus, baigėsi Cavs era, James po sezono paliks Cavalierius pareikšdamas kad Clevelandui davė viską, davė NBA žiedą ir jo darbas čia atliktas..

Nėra ko norėti, komanda neturi trenerio, tai todėl tokie ir rezultatai.. Primeskit jei būtų toks kaip Popovic, turintis autoriteta tarp žaidėjų, tai pats James jo klausytų.