Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas | Vytauto Dranginio nuotr.

Vaidotas Žala ir Saulius Jurgelėnas | Vytauto Dranginio nuotr.

Ketvirtadienį tęsiasi jubiliejinis – 40-asis – Dakaro ralis, kuriame dalyvauja ir keturi ekipažai iš Lietuvos. Šeštajame etape sportininkai finišuos jau Bolivijos teritorijoje. Automobilių klasės dalyvių laukia 313 km greičio ruožas, o iš viso jiems nuvažiuoti reikės 760 km. Planuota, kad tokią pat distanciją turės įveikti ir motociklininkai, bet jiems etapas buvo sutrumpintas, atšaukus pirmąją greičio ruožo dalį. Motociklininkai startuos nuo ketvirtojo tarpinio finišo ir jų lauks 194 km greičio ruožas.

Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas į startą vėlavo beveik 30 min. Imta spėlioti, ar lietuviai dar apskritai tęs ralį. Laimei, jie galiausiai startavo ir pirmoje greičio ruožo dalyje demonstravo puikų greitį. Neseniai „facebook“ paskyroje paskelbta, kad V.Žala ir S.Jurgelėnas į startą vėlavo, nes nespėjo laiku įsipilti degalų, bet sulaukė pagalbos iš Antano Juknevičiaus.

„Praėjusią naktį mechanikai tvarkė pavarų dėžę ir nespėjom degalų užsipilti. Ačiū Antanui, kuris paskolino 60 litrų, o likusį supylėm iš degalinės – A95. Motorui tai ne į sveikatą, bet kol kas veikia. Judam toliau“, - rašoma komandos pranešime.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141