Harry Kane'as | Scanpix nuotr.

Harry Kane'as | Scanpix nuotr.

Londono „Tottenham“ ir Anglijos rinktinės puolėjas Harry Kane‘as papasakojo, kaip dabartiniam klubui išlaikyti žaidėją komandoje bei pasidalino savo nuomone apie Philippe Coutinho perėjimą į „Barcelona“.

„Kaip klubui mane išlaikyti? Aš nuolat kartojau ir kartoju, reikia progresuoti ir bandyti tapti geresniais, mes juk norime laimėti trofėjus. Tai mūsų tikslas ir kol klubas kovos dėl šio tikslo, aš būsiu čia patenkintas. Paskutinius porą metų mes buvome arti to.

Mes vis dar rungtyniaujame Čempionų lygoje ir FA taurėje, mes suprantam, kad laimėti Europoje yra labai sunku. Mes kovosim dėl pergalės FA taurėje, mes turim gan gerus šansus ir esame turnyro favoritai. Mes visad žiūrėjome į šį turnyrą rimtai, kitos komandos leidžia ilsėtis savo pagrindiniams žaidėjams, bet ne mes.

Kalbant apie P.Coutinho perėjimą į „Barcelona“, tai viskas susiklostė gerai. Žaidėjas norėjo išeiti, tad kam jį priverstinai laikyti komandoje? Kalbant apie patį žaidėją, P.Coutinho parodė save iš labai profesionalios pusės, jis puikiai laikėsi ir rungtyniavo paskutinius šešis mėnesius.

Aš nemanau, kad „Liverpool“ klubą galima pavadinti bejėgiu. Jie gavo pasiūlymą ir nusprendė jį priimti. Aš manau, kad jeigu žaidėjas parodo norą palikti klubą, tokiais atvejais geriau jį paleisti, kur jis nori.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.