Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

29-erių metų Lietuvos profesionalų bokso viltis Egidijus Kavaliauskas į ringą sugrįš jau 2018 m. vasario 16-ą dieną. Tiesa, kol kas lieka neaišku, kas bus jo varžovu šią simbolinę lietuviams dieną.

Iki kovos likus maždaug pusantro mėnesio, E.Kavaliauskas turi puikų treniruočių partnerį. Lietuvį į treniruotes pasikvietė vienas geriausių planetos boksininkų 30-metis amerikietis Mikey Garcia, kuris vasario 10 d. kovos su rusu Sergejumi Lipinecu dėl IBF antrojo lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo.

M.Garcia per savo karjerą jau spėjo tapti trijų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionu ir vasarį gali pridėti ketvirtos svorio kategorijos titulą į savo kolekciją. Garsiausias bokso žurnalas pasaulyje „The Ring“ absoliučiame geriausių pasaulio boksininkų reitinge („pound for pound“) šiuo metu M.Garciai skiria šeštą vietą. Jį lenkia tik tokios superžvaigždės kaip Genadijus Golovkinas, Terence‘as Crawfordas, Vasilijus Lomačenka, Sergejus Kovaliovas ir Saulis „Canelo“ Alvarezas.

E.Kavaliauskas turi treniruočių su S.Lipinecu patirties, todėl jo žinios labai praverčia M.Garciai. Tiek pats amerikietis, tiek jo treneriai po treniruočių sesijos pripažino, kad juos nustebino E.Kavaliausko jėga.

„Jo smūgiai labai stiprūs. Visu kūnu pajauti, kai jis į tave pataiko. Kai kurie boksininkai būna galingai sudėti, bet jų smūgiams trūksta jėgos. Egidijus jos nestokoja“, - kalbėjo M.Garcia, o jo treneris pridėjo, kad E.Kavaliausko smūgiai neabejotinai stipresni nei S.Lipineco.

Pats E.Kavaliauskas taip pat negailėjo pagyrų daugkartiniam pasaulio čempionui, lygindamas jo smūgius su kūju. Lietuvis dar pažymėjo, kad nori kuo greičiau kovoti dėl pasaulio čempiono diržo.

„Terence‘as Crawfordas išspdarys Jeffo Horno užpakalį. Aš pats norėčiau kovoti su Jeffu Hornu. Dar po praėjusios kovos aiškiai pasakiau – duokite man Horną. Jei nori būti geriausias, turi kovoti su geriausiais“, - kalbėjo E.Kavaliauskas.

Lietuvis per karjerą profesionalų ringe iki šiol laimėjo visas 18 kovų, nokautuodamas 15 varžovų. Jo treniruočių partneris M.Garcia laimėjo visas 37 kovas ir nokautavo 30 boksininkų. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-19 „Juventus“ 17:00 „Šiauliai“
01-19 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Dzūkija“
01-19 „Neptūnas“ 17:00 „Skycop“
01-20 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“
01-20 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis“

Eurolyga 2018/2019

01-24 Stambulo „Fenerbahce“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
01-24 Tel Avivo „Maccabi“ 21:30 Atėnų Panathinaikos
01-24 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Kauno „Žalgiris“
01-24 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
01-25 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-25 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Vitorijos „Baskonia“
01-25 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
01-25 „Barcelona“ 22:00 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-19 Wolverhampton … 14 : 30 Leicester City
Šeš 01-19 Southampton 17 : 00 Everton
Šeš 01-19 Watford 17 : 00 Burnley
Šeš 01-19 Newcastle United 17 : 00 Cardiff City
Šeš 01-19 Manchester United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 01-19 AFC Bournemouth 17 : 00 West Ham United
Šeš 01-19 Liverpool 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 01-19 Arsenal 19 : 30 Chelsea
Sek 01-20 Huddersfield Town 15 : 30 Manchester City
Sek 01-20 Fulham 18 : 00 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai

Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

01-19 Didžioji Britanija 13:00 Ispanija
01-19 Lietuva 16:30 Korėja
01-19 Estija 20:00 Rumunija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141