Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

29-erių metų Lietuvos profesionalų bokso viltis Egidijus Kavaliauskas į ringą sugrįš jau 2018 m. vasario 16-ą dieną. Tiesa, kol kas lieka neaišku, kas bus jo varžovu šią simbolinę lietuviams dieną.

Iki kovos likus maždaug pusantro mėnesio, E.Kavaliauskas turi puikų treniruočių partnerį. Lietuvį į treniruotes pasikvietė vienas geriausių planetos boksininkų 30-metis amerikietis Mikey Garcia, kuris vasario 10 d. kovos su rusu Sergejumi Lipinecu dėl IBF antrojo lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo.

M.Garcia per savo karjerą jau spėjo tapti trijų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionu ir vasarį gali pridėti ketvirtos svorio kategorijos titulą į savo kolekciją. Garsiausias bokso žurnalas pasaulyje „The Ring“ absoliučiame geriausių pasaulio boksininkų reitinge („pound for pound“) šiuo metu M.Garciai skiria šeštą vietą. Jį lenkia tik tokios superžvaigždės kaip Genadijus Golovkinas, Terence‘as Crawfordas, Vasilijus Lomačenka, Sergejus Kovaliovas ir Saulis „Canelo“ Alvarezas.

E.Kavaliauskas turi treniruočių su S.Lipinecu patirties, todėl jo žinios labai praverčia M.Garciai. Tiek pats amerikietis, tiek jo treneriai po treniruočių sesijos pripažino, kad juos nustebino E.Kavaliausko jėga.

„Jo smūgiai labai stiprūs. Visu kūnu pajauti, kai jis į tave pataiko. Kai kurie boksininkai būna galingai sudėti, bet jų smūgiams trūksta jėgos. Egidijus jos nestokoja“, - kalbėjo M.Garcia, o jo treneris pridėjo, kad E.Kavaliausko smūgiai neabejotinai stipresni nei S.Lipineco.

Pats E.Kavaliauskas taip pat negailėjo pagyrų daugkartiniam pasaulio čempionui, lygindamas jo smūgius su kūju. Lietuvis dar pažymėjo, kad nori kuo greičiau kovoti dėl pasaulio čempiono diržo.

„Terence‘as Crawfordas išspdarys Jeffo Horno užpakalį. Aš pats norėčiau kovoti su Jeffu Hornu. Dar po praėjusios kovos aiškiai pasakiau – duokite man Horną. Jei nori būti geriausias, turi kovoti su geriausiais“, - kalbėjo E.Kavaliauskas.

Lietuvis per karjerą profesionalų ringe iki šiol laimėjo visas 18 kovų, nokautuodamas 15 varžovų. Jo treniruočių partneris M.Garcia laimėjo visas 37 kovas ir nokautavo 30 boksininkų. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės

  • „ENEOS 1006 km lenktynes“ iš pirmosios pozicijos pradės „Exit Palanga by Algirdai“ „ENEOS 1006 km lenktynes“ iš pirmosios pozicijos pradės „Exit Palanga by Algirdai“
  • Drifto varžybose – kraują stingdančios kovos Drifto varžybose – kraują stingdančios kovos

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141