Michaelas Beasley | Scanpix nuotr.

Netikėtą pergalę NBA lygoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (17/14) komanda, kuri savo arenoje rezultatu 102:93 (25:15, 19:25, 24:28, 34:25) pranoko Bostono „Celtics“ (26/9) krepšininkus.

Geriausias sezono rungtynes sužaidė Michaelas Beasley, kuris kompensavo tragišką Kristapo Porzingio pasirodymą, kuris prametė visus 11 metimų.

Aikštės šeimininkai greitai iššvaistė per pirmą kėlinį susikrautą dviženklę persvarą ir atrodė, kad trečiojo kėlinio metu „Celtics“ galutinai perėmė iniciatyvą, kai pirmavo 9 taškais. Visgi tada M.Beasley pelnė 6 taškus be atsako ir priartino savo ekipą.

Vėliau rezultatas išsilygino, o paskutinio kėlinio metu M.Beasley surinko 11 taškų, kai varžovai tik 4 ir tai leido „Knicks“ pirmauti 86:79. Nuo to laiko jie išlaikė bent 6 taškų persvarą ir laimėjo rungtynes.

Bostono klubui tai buvo antras pralaimėjimas iš eilės. Taip nutiko pirmą kartą nuo sezono pradžios, kurį jie pradėjo taip pat dviem pralaimėjimais.

Paskaičiuota, kad M.Beasley yra pirmasis atsarginis „Knicks“ istorijoje, kuris per rungtynes surinko 32 taškus ir sugriebė 12 kamuolių.

„Knicks“: Michaelas Beasley 32 (12/19 dvit., 1/1 trit., 5/6 baud., 12 atk. kam., 5 kld.), Enesas Kanteris 14 (10 atk. kam.), Jarrettas Jackas (5 atk. kam.) ir Courtney Lee po 10, Dougas McDermottas, Kyle'as O'Quinnas (7 atk. kam.) ir Frankas Ntilikina po 8.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 32 (6/12 dvit., 6/15 trit., 2/2 baud.), Jaysonas Tatumas 17, Alas Horfordas (6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Marcusas Smartas (1/6 trit.) po 10, Danielis Theisas 7 (7 atk. kam.).