Axelis Toupane'as | Fotodiena nuotr.

Axelis Toupane'as | Fotodiena nuotr.

Šventinę savaitę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pasitinka dvigubu Eurolygos rungtynių iššūkiu. Jau šį antradienį „Žalgirio“ arenoje Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai kovos su Bambergo „Brose“ ekipa, o trečiadienį skris į Ispaniją, kur ketvirtadienį susitiks su Valensijos „Basket“ klubu.

Prieš laukiančius išbandymus su „Žalgiris TV“ laidų rubrika #DėmesysEurolygai kalbėjosi puolėjas Axelis Toupane.

„Švęsti nėra kada, – apie sėkmingą susiklosčiusią praėjusią savaitę kalbėjo A.Toupane. – Mūsų šią savaitę laukia trys rungtynės. Laukia svarbi rungtynių savaitė. Turime būti tam pasiruošę.“

Dvejų iš eilės Eurolygos rungtynių per tris dienas „Žalgirio“ krepšininkai nėra laimėję nei šiame, nei praėjusiame sezone, kuomet startavo naujojo formato Eurolygos varžybos. Koks galėtų būti pergalių receptas tokioje trumpoje rungtynių atkarpoje? Anot A.Toupane, nemažai leis tinkamas pasiruošimas.

„Jokiai komandai nėra lengva laimėti dvejas iš eilės Eurolygos rungtynes per trijų dienų laikotarpį. Be viso ko, reikia bent vienerias rungtynes sužaisti išvykoje. Tai nėra lengva, bet turime būti susikaupę ir paruošę savo kūnus laukiantiems krūviams bei atiduoti visas jėgas aikštėje“, – teigė A.Toupane.

Pirmasis iš dviejų varžovų – Bambergo „Brose“ turnyro lentelėje nuo žalgiriečių atsilieka tik viena pergale ir dalijasi 8-10 vietas su dar 2 komandomis. Andrea Trinchieri auklėtiniai pastarajame Eurolygos ture šventė skambią pergalę įveikdami Pirėjo „Olympiacos“ (67:65).

„Tai gera komanda, – „Žalgiris TV“ kalbėjo A.Toupane. – Pastaruoju metu jie demonstruoja gerus rezultatus. Turnyro lentelėje jie yra visai šalia mūsų. Reikės parodyti geriausią savo žaidimą, nes žaisime namuose.“Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141