Domantas Sabonis | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis sužaidė vienas geriausių rungtynių ir padėjo Indianos „Pacers“ (17/13) nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 109:97 (28:29, 31:19, 21:24, 29:25) įveikė Bruklino „Nets“ (11/18) klubą.

Lietuvis rungtyniavo 21 minutę, pelnė 17 taškų (7/13 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, bet triskart suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Aukštaūgio trys blokai yra karjeros rekordas.

Indianapolio klubas ketvirtojo kėlinio pradžioje spurtavo 14-5 ir padidino savo pranašumą 94-80. Per šią atkarpą šešis taškus įmetė D.Sabonis.

Lietuviui esant aikštėje, „Pacers“ pelnė 12 taškų daugiau nei varžovai ir tai geriausias komandos rezultatas, kurį jis dalijasi su Cory Josephu.

Bruklino klubas dar buvo priartėjęs iki šešių taškų, bet dar vienas „Pacers“ spurtas įtvirtino komandos pergalę.

„Pacers“ komanda prieš „Nets“ laimėjo paskutines penkias akistatas.

„Pacers“: Victoras Oladipo 26 (5/8 dvit., 4/6 trit., 4/5 baud., 7 atk. kam.), Domantas Sabonis 17 (8 atk. kam.), Mylesas Turneris 16, Cory Josephas 15, Darrenas Collisonas 14, Bojanas Bogdanovičius 9, Lance‘as Stephensonas 7.

„Nets“: Allenas Crabbe‘as 17 (1/2 dvit., 4/6 trit., 3/3 baud.), Joe Harrisas, Quincy Acy ir Caris LeVertas po 14, Tyleris Zelleris 13, Rondae Hollisas-Jeffersonas ir Jarrettas Allenas po 9.