Rūta Meilutytė ir Jenna Laukkanen | Scanpix nuotr.

Rūta Meilutytė ir Jenna Laukkanen | Scanpix nuotr.

 Kopenhagoje (Danija) vykstančiame Europos plaukimo čempionate trumpajame (25 m ilgio) baseine sekmadienį paaiškėjo moterų 200 m plaukimo krūtine finalo dalyvės.

Su geriausiu rezultatu į finalą pateko rusė Vitalina Simonova – 2 min. 20.21 sek. Už jos išsirikiavo dvi ispanės – Jessica Vall Montero (2:20.58) ir Marina Garcia Urzainqui (2:20.59).

Rūta Meilutytė šioje rungtyje atsisakė startuoti. Lietuvė Kopenhagoje ir taip sugebėjo laimėti du aukso medalius savo pagrindinėse rungtyse, prieš čempionatą ji kentėjo dėl peršalimo, todėl nusprendė nebealinti organizmo. Tiesa, jei R.Meilutytė būtų pakartojusi savo geriausią sezono rezultatą (2:22.21), to būtų užtekę 7-ai vietai atrankoje ir kelialapiui į finalą.

Atkakliausiai su R.Meilutyte Kopenhagoje kovojusi suomė Jenna Laukkanen atrankos plaukime pažeidė taisykles ir buvo diskvalifikuota. Tiek 50 m plaukime krūtine, tiek 100 m plaukime krūtine sidabrą iškovojusi ir tik R.Meilutytei pralaimėjusi suomė 200 m distancijoje ypatingų pasiekimų neturi ir vargu, ar būtų patekusi į finalą, net jei jos laikas būtų įskaitytas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai

Pasaulio futbolo čempionatas 2018

Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141