Thorganas Hazardas | Scanpix nuotr.

Vienintelėse Vokietijos „Bundesliga“ rungtynėse penktadienį Thorgano Hazardo vedami „Borussia Monchengladbach“ užtikrintai rezultatu 3 – 1 įveikė „Hamburger“ ekipą.

Jau 6-ąją minutę aikštės šeimininkų futbolininkas Reece‘as Oxfordas smūgiavo į skersinį, o po dar trijų minučių T.Hazardas išvedė savo komandą į priekį. Sulaukęs ekipos draugo perdavimo jis lengvai nukreipė kamuolį į kairį vartų kampą, o rezultatas tapo 1 – 0.

Antrojo kėlinio pradžioje „Hamburger“ išlygino rezultatą. 53-iąją minutę Aarono Hunto perdavimo sulaukęs Andre Hahnas nelaukė paraginimų ir nuginklavo „Borussia Monchengladbach“ vartininką – 1 – 1.

Visgi aikštės šeimininkai sugebėjo susiimti ir laimėti rungtynes, o prie to labiausiai prisidėjo du įvarčius pelnęs Raffaelis. 74-ąją minutę persvėręs rezultatą, dar po penkių minučių ir tikslaus T.Hazardo perdavimo jis padidino persvarą ir užtikrino tris taškus savo ekipai – 3 – 1.

Pen 09-27 Union Berlin 21 : 30 Eintracht Fran…
Šeš 09-28 Paderborn 16 : 30 Bayern München
Šeš 09-28 Augsburg 16 : 30 Bayer Leverkusen
Šeš 09-28 Hoffenheim 16 : 30 Borussia M'gla…
Šeš 09-28 RB Leipzig 16 : 30 Schalke 04
Šeš 09-28 Mainz 05 16 : 30 Wolfsburg
Šeš 09-28 Borussia Dortmund 19 : 30 Werder Bremen