Aleksandar Kolarov | AFP/Scanpix nuotr.

Aleksandar Kolarov | AFP/Scanpix nuotr.

Ateinantį pirmadienį visų futbolo fanų dėmesį patrauks vyksiantis Mančesterio miesto derbis, kuriame ginklus surems „Manchester United“ ir „Manchester City“.

Ši kova titulo tikriausiai jau nenulems, kadangi „Man Utd“ turi net 15 taškų pranašumą, o iki čempionato pabaigos liko vos 8 turai.

Nors „Man City“ jau pripažino, kad pralaimėjo kovą dėl titulo, tačiau jie yra nusiteikę rimtai kovoti dėl stipriausios Mančesterio miesto komandos vardo. Komandos gynėjas Aleksandaras Kolarovas mano, kad „Man City“ vis dar yra stipresnė komanda nei „Manchester United“.

„Turiu būti sąžiningas, šiame sezone „United“ buvo geresni. Mes žaidėme tikrai gerai, bet per dažnai padarydavome klaidų. Prieš mažesnius klubus mes padarydavome daug klaidų, ypač žaidžiant išvykoje“, - kalbėjo A.Kolarovas.

„Man Utd“ nusipelnė būti pirmoje vietoje, tačiau mums tai nieko nekeičia. Stengsimės laimėti „Old Trafford“ stadione ir priversti savo fanus didžiuotis. Šiuo metu „Man Utd“ pasitiki savo jėgomis, bet manau, kad esame geresni už juos. Jei mes žaisime taip kaip mokame ir būsime pasiruošę visu 100 procentu, sugebėsime laimėti“, - užbaigė A.Kolarovas.

Kolo Toure | AFP/Scanpix nuotr.
Kolo Toure | AFP/Scanpix nuotr.

Kitas „Manchester City“ gynėjas Kolo Toure pareiškė, kad Mančesterio derbis tapo didžiausiu ir svarbiausiu Anglijos „Premier“ lygos maču.

„Dar kai žaidžiau „Arsenal“ klube, dėl titulo kovojome tik mes ir „Manchester United“ ir tai buvo didžiausia Anglijos kova, bet dabar tokia vyksta tarp „City“ ir „United“, - kalbėjo K.Toure.

„Mums reikia laimėti pirmadienio rungtynes. Mes nenorime, kad mus pavytų kitos komandos ir norime finišuoti antroje vietoje. Taip pat pergalės atveju mes sumažintume „Man Utd“ pranašumą. Žinome, kad laukia sunkus mačas“, - tęsė Dramblio Kaulo Kranto rinktinės gynėjas.

„Mums ši pergalė yra labai svarbi psichologiškai. Mes pralaimėjome namuose, todėl norime atsirevanšuoti jų aikštėje. Prieš „Newcastle“ sužaidėme puikias rungtynes, bet dabar turime išlikti susikaupę ir pirmadienį atiduoti visas jėgas“, - užbaigė K.Toure.

Vincentas Kompany | Reuters/Scanpix nuotr.
Vincentas Kompany | Reuters/Scanpix nuotr.

Savo mintimis pasidalino ir „Manchester City“ klubo kapitonas Vincentas Kompany, kuris nori laimėti pirmadienio derbį ir tapti stipriausia miesto komanda.

„Jie žais savo aikštėje ir tai yra pranašumas. Tačiau derbis yra derbis. Tai mums svarbus mačas ir nesvarbu kiek taškų jie pirmauja prieš mus. Ši kova nulems kas taps Mančesterio čempionais“, - kalbėjo Belgijos rinktinės gynėjas.

„Nesitikiu, kad „Manchester United“ turės mažiau motyvacijos dėl savo turimo pranašumo. Šis mačas bus kaip taurės finalas. Abi komandos atiduos visas jėgas. Tikiuosi, kad rungtynės bus gražios ir su laiminga pabaiga“, - užbaigė V.Kompany.