Lietuvos - Norvegijos dvidešimtmečių rinktinių rungtynių akimirka | Organizatorių nuotr.

Lietuvos - Norvegijos dvidešimtmečių rinktinių rungtynių akimirka | Organizatorių nuotr.

 Slovėnijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionato I-ojo diviziono B grupės turnyre dėl aukso ir vienintelio kelialapio į A grupę kausis Norvegijos bei Lenkijos rinktinės.

Norvegai trečiadienį 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) nepaliko vilčių slovėnams. Pastarieji po šios nesėkmės prarado galimybes pakilti aukščiau nei trečia vieta.

Norvegams po įvartį pelnė Madsas Homdromas (7:56 min.), Evenas Kjellesvikas (20:30), Martinas Ellingsenas (36:42), Jacobas Noeris (44:54) bei Jonas Meisingsetas (55:49). Slovėnų gretose pasižymėjo vienintelis Anejus Kujavecas (36:10). Norvegai 33 kartus smūgiavo į varžovų vartus, o slovėnai – vos 11.

Prieš lemiamą turą slovėnai ir lenkai turi po 11 taškų, o penktadienį jų lauks lemtingos tarpusavio rungtynės. Slovėnai (7 tšk.) teoriškai dar gali likti be medalių, bet tai įvyks tik tokiu atveju, jei italai (2 tšk.) šį vakarą nugalės ukrainiečius (1 tšk.) ir penktadienį įveiks tuos pačius slovėnus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

10-27 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Lietuvos rytas“
10-27 „Šiauliai“ 17:20 „Neptūnas“
10-28 „Dzūkija“ 17:00 „Skycop“
10-28 „Juventus“ 17:20 „Nevėžis“
10-28 „Žalgiris“ 18:00 „Lietkabelis“

Eurolyga 2018/2019

10-25 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:30 Stambulo „Fenerbahce“
10-25 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-25 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Maskvos srities „Chimki“
10-25 Madrido „Real“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
10-26 Stambulo „Darussafaka“ 20:15 „Barcelona“
10-26 Atėnų Panathinaikos 21:00 Kauno „Žalgiris“
10-26 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Vitorijos „Baskonia“
10-26 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:30 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 10-27 Watford 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 10-27 Southampton 17 : 00 Newcastle United
Šeš 10-27 Liverpool 17 : 00 Cardiff City
Šeš 10-27 Brighton & Hov… 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 10-27 Fulham 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 10-27 Leicester City 19 : 30 West Ham United
Sek 10-28 Crystal Palace 16 : 30 Arsenal
Sek 10-28 Burnley 16 : 30 Chelsea
Sek 10-28 Manchester United 19 : 00 Everton
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

10-24 „Kaunas Hockey“ 20:30 „Geležinis vilkas“
10-25 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“
10-30 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
11-03 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
11-13 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141