Broliai Ballai | Instagram.com nuotr

Broliai Ballai | Instagram.com nuotr

LiAngelo ir LaMelo Ballų sprendimas žaisti Prienų-Birštono „Vytauto“ komandoje tapo tikra krepšinio staigmena, tačiau pasirašytas kontraktas dar negarantuoja nieko.

ESPN žurnalistas Jeffas Goodmanas kalbėjosi su krepšininku, kuris yra labai artimas Lietuvos krepšiniui. Jis sakė, kad „Vytauto“ komanda broliams Ballams yra idealus pasirinkimas, nes ekipa žaidžia laisvą krepšinį, meta daug tritaškių ir nesigina.

„Tai tobulas sutapimas“, - sakė neįvardintas krepšininkas.

Vis dėlto, atsiliepimai yra ne patys geriausi. Kitas neįvardintas žaidėjas žurnalistui teigė, jog „Vytauto“ komandoje yra betvarkė.

„Čia nėra jokios struktūros. Treneris yra pamišęs ir visą laiką šaukia. Jis yra išprotėjęs“, - sakė krepšininkas, kuris svarstė, kiek dienų Ballai išbus „Vytauto“ komandoje.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ gretose anksčiau žaidęs Billy Baronas taip pat turėjo blogus atsiliepimus apie V.Šeškų. Gynėjas tai parašė savo socialiniame tinkle.

„Toks „Vytauto“ pasirinkimas manęs nenustebino. Tas pats treneris treniruočių stovykloje vertėjo pagalba man pasakė, jog aš nežaisiu daug pirmaisiais savo metais Europoje „Lietuvos ryto“ komandoje, nes jis nesupranta angliškai“, - prisiminė B.Baronas.

J.Goodmano kalbintas neįvardintas krepšininkas abejoja, ar broliams Ballams patiks gyventi Prienuose. Jis mano, kad jie galėtų gyventi Kaune, kuris yra 30 minučių kelio nuo Prienų.

„Nieko nėra tame kaime. Jokių restoranų ir prekybos centrų. Visiškai nieko“, - sakė krepšininkas.

ESPN žurnalistui J.Goodmanui vienas šaltinis sakė, kad yra tik 50 proc. tikimybė, jog broliai Ballai apskritai prisijungs prie „Vytauto“.

„Man vienas šaltinis sakė, kad yra tik 50 proc. tikimybė, jog Ballai atvyks į Prienus. Jeigu jie atvyks, kiek laiko čia žais? Tikriausiai apie mėnesį“, - konstatavo analitikas. 


Mankind
2017-12-12 18:55:13
Su verteju susikalbes :D
Atsakyti
Arta
2017-12-12 09:36:51
Zais pas šeškų kuris ne bum bum angliškai, įdomu kaip susikalbes :D
Atsakyti
Gin
2017-12-12 08:52:45
Prienams labai didele ir gera reklama. Reklamos pobudziui tai cia kazkas WOW.
Atsakyti
to gin
2017-12-12 12:47:02
kas is tokios reklamos grybe tu, jeigu cia komanda net nesiranda normaliam mieste +skolose+ ir treneris kaimietis is traktoriaus islipes. tai kas is to? galvoji kitais metais carmello anthony susigundys??? kausas esi
LD
2017-12-12 16:52:38
To gin man atrodo kad tu kaimietis is traktoriaus islipes :D
7
2017-12-12 21:35:57
Taip reklama nes gaus is to pinigu

Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141