Olivier Giroud | Scanpix nuotr.

Olivier Giroud | Scanpix nuotr.

Šiandien Europos lygoje buvo sužaistos paskutinės grupių etapo rungtynės. Lengvą pergalę namuose iškovojo „Arsenal“ kuri net 6-0 sutriuškino Borisovo „Bate“.

 

Nugalėtojų gretose įvarčius mušė M.Debuchy (11'), T.Walcottas (37'), J.Wilshere'as (43'), O.Giroud (64' iš 11-os metrų baudinio) bei M.Elneny (74'). Taip pat vieną tikslų smūgį pridėjo D.Poliakovas, kuris pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Ši pergalė „Arsenal“ ekipai nieko nelėmė - komanda jau anksčiau buvo užsitikrinusi pirmą vietą H grupėje.

Kiti rezultatai:

„Steaua“ 1 - 2 „Lugano“

3' [0 - 1] F.Daprela

32' [0 - 2] B.Vescel

60' [1 - 2] N.Gnohere

„Beer Sheva“ 0 - 2 „Plzen“

28' [0 - 1] L.Hejda

83' [0 - 2] T.Horava

„Crvena Zvezda“ 1 - 0 „Koln“

22' [1 - 0] S.Srnič

„Marseille“ 0 - 0 „Salzburg“

„Vitoria“ 1 - 1 „Konyaspor“

15' [0 - 1] M.Bourabia

77' [1 - 1] A.Turan (į savus vartus“

„Hertha“ 1 - 1 „Oestersunds“

58' [0 - 1] S.Papagiannopolous

61' [1 - 1] P.Pekarik

„Zorya“ 0 - 2 „Athletic“

70' [0 - 1] A.Aduriz

86' [0 - 2] R.Garcia

„Vitesse“ 1 - 0 „Nice“

84' [1 - 0] L.Castalgnos

„Zulte“ 3 - 2 „Lazio“

6' [1 - 0] N.De Pauw

60' [2 - 0] M.Heylen

67' [2 - 1] F.Caicedo

76' [2 - 2] L.Leiva

83' [3 - 2] A.Leya Iseka

„Vardar“ 1 - 1 „Rosenborg“

9' [1 - 0] Ytalo

45' [1 - 1] N.N.Bendtner

„Real Sociedad“ 1 - 3 „Zenit“

35' [0 - 1] A.Yerokhin

58' [1 - 1] W.Jose

64' [1 - 2] B.Ivanovič

85' [1 - 3] L.D.Paredes

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 03-02 Manchester City 22 : 00 Wolverhampton …
Tre 03-03 Burnley 20 : 00 Leicester City
Tre 03-03 Sheffield United 20 : 00 Aston Villa
Tre 03-03 Crystal Palace 22 : 15 Manchester United