Paulo Dybala | Scanpix nuotr.

Paulo Dybala | Scanpix nuotr.

Jeigu socialiniuose tinkluose atrodo, kad Turino „Juventus“ puolėjo Paulo Dybalos gyvenimas yra it rožėmis klotas, tai pats žaidėjas pripažįsta, kad būti garsiu futbolininku nėra paprasta. Argentinietis papasakojo ir apie svajonę vieną dieną tapti geriausiu pasaulio futbolininku, ir anksčiau įveiktus iššūkius, dėl kurių jis vos nemetė futbolo.

Viename interviu ispaniško žodžio „džiaugsmas“ atitikmeniu pravardžiuojamas „Joya“ atskleidė, kad jam, kaip ir daugeliui profesionalių futbolininkų, už aikštės ribų tenka susidurti su tam tikrais sunkumais, kuriuos kartais nėra lengva įveikti.

„Kai po kojomis yra futbolo kamuolys, žaidėjai visada yra laimingi. Tačiau tai, kas nutinka už aikštės ribų, kur nemato jokios televizijos kameros, ne visada yra gražu ar linksma. Kas nutinka futbolininkams, kai jie pasiekia tokį lygį, kaip aš? Dažnai jie tampa labai vienišais“, - teigė P.Dybala.

Argentinietis taip pat atvirai papasakojo ir apie savo profesionalaus futbolininko karjeros pradžią: „Dievas mums suteikė didį talentą, tačiau jį reikia ugdyti ir tobulinti. Esu matęs ne vieną tiesiog fenomenalų žaidėją jaunimo lygyje, apie kurį vėliau sakydavo, kad jeigu jie būtų tinkamai elgęsi ir mąstę, jie būtų tapę tokiais pat, kaip Diego Maradona ar Lionelis Messi. Visada labai sunkiai dirbau, kad išvengčiau tokių kalbų apie save.“

Jaunasis puolėjas atsivėrė ir apie jaunystės problemas, kadangi anksti mirus tėvui jis turėjo netgi minčių mesti futbolą ir užsiimti kuo nors kitu.

„Kai buvau vos 15-os, mano tėvas mirė nuo vėžio. Jo mirtis man suteikė labai daug skausmo. Paskutiniais mėnesiais jis nebeįstengė atsikelti iš lovos ir ateiti pažiūrėti, kaip rungtyniauju. Todėl tuometinė komanda man suteikė laisvo laiko, kad galėčiau su juo praleisti daugiau laiko.

Tačiau šešių mėnesių man neužteko, todėl vos nepasitraukiau iš futbolo. Dabar visada apie jį galvoju ir visus savo įvarčius skiriu tėvui“, - pasakojo P.Dybala.

Dabartinės argentiniečio problemos bandant atitaisyti numuštą taikiklį atrodo lyg niekai, palyginus su ankstesnėmis bėdomis, o ir pats futbolininkas tiki, kad greitu metu nutrauks savo įvarčių badą, kadangi jis jų planuoja pelnyti dar labai daug.

„Kai dar buvau vaikas ir su draugais vasarą susiburdavo aplink laužą, visada sugalvodavau vienintelį norą – laimėti „Ballon d‘Or“ apdovanojimą. 

Jo laimėjimas pasiųstų žinią daugeliui vaikų, kurie gimė nedidelėje vietovėje, toli nuo didmiesčių, tačiau turi didelių svajonių. Taip jie turėtų galimybę kitiems papasakoti savo istoriją, kuri būtų galbūt panaši į maniškę“, - sakė P.Dybala.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės

  • „1000 km Pärnu powered by Hankook“ lenktynes laimėjo „Rotoma Racing“ „1000 km Pärnu powered by Hankook“ lenktynes laimėjo „Rotoma Racing“
  • „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje prasidėjo treniruotės „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje prasidėjo treniruotės

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141