„Shakhtar“ - „Man City“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Šiandien Čempionų lygoje vyko paskutinės grupių etapo rungtynės, po kurių paaiškėjo visi atkrintamųjų dalyviai. Netikėtą pergalę namuose pasiekė Donecko „Shakhtar“, kuri rezultatu 2-0 patiesė puikią fizinę formą demonstruojančią „Man City“ ekipą.

Į priekį „Shakhtar“ futbolininkai išsiveržė 26-ą rungtynių minutę. Tuomet po rezultatyvaus Marloso perdavimo įvartį į „Man City“ vartus pasiuntė Bernardas.

Rezultatas Donecko ekipos naudai buvo padvigubintas visai netrukus. 32-ą minutę nugalėtojų gretose pasižymėjo Ismaily, o rezultatyvų perdavimą ir vėl atliko Marlosas.

Paguodos įvartį „miestiečiai“ pelnė pačioje rungtynių pabaigoje. Jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką Sergio Aguero realizavo 11-os metrų baudinį.

Ši pergalė leido „Shakhtar“ ekipai užsitikrinti antrą vietą F grupėje ir taip už atkrintamųjų borto palikti „Napoli“, kuri prieš tai buvo laikyta favorite. Kartu su Donecko ekipa iš F grupės į kitą etapą patenka jau anksčiau pirmą vietą užsitikrinusi „Man City“ komanda.

Kiti rezultatai:

„Liverpool“ 7 - 0 „ Spartak“

4' [1 - 0 P.Coutinho

15' [2 - 0] P.Coutinho

19' [3 - 0] R.Firmino

47' [4 - 0] S.Mane

50' [5 - 0] P.Coutinho

76' [6 - 0] S.Mane

86' [7 - 0] M.Salah

„Maribor“ 1 - 1 „Sevilla“

10' [1 - 0] Tavares

75' [1 - 1] P.Ganso

„Feynoord“ 2 - 1 „Napoli“

2' [0 - 1] P.Zielinski

33' [1 - 1] N.Joergensen

90' [2 - 1] J.St.Juste

83' iš aikštės išvarytas T.Vilhena („Feynoord“)

„Porto“ 5 - 2 „“Monaco“

9' [1 - 0] V.Aboubakar

33' [2 - 0] V.Aboubakar

45' [3 - 0] Y.Brahimi

61' [3 - 1] K.Glik (iš 11-os m. baudinio)

65' [4 - 1] A.Telles

78' [4 - 2] R.Falcao

88' [5 - 2] Tiquinho

38' iš aikštės išvarytas Y. Brahimi („Porto“)

38' iš aikštės išvarytas R.Ghezzalis („Monaco“)

„RB Leipzig“ 1 - 2 „Bešiktaš“

10' [0 - 1] A.Negredo (iš 11-os m. baudinio)

87' [1 - 1] N.Keita

90' [1 - 2] A.Talisca

82' iš aikštės išvarytas S.Ilsankeris („RB Leipzig“)

„Tottenham“ 3 - 0 „Apoel“

20' [1 - 0] F.Llorente

37' [2 - 0] H.Min Son

80' [3 - 0] G.N'Koudou

12-16 Vytautas 17:00 Žalgiris
12-16 Nevėžis 17:15 Neptūnas
12-17 Juventus 17:00 Lietkabelis
12-17 Lietuvos rytas 17:15 Šiauliai

12-14 Fenerbahce 19:45 Žalgiris
12-14 Unicaja 21:00 Khimki
12-14 Brose 21:00 Olympiacos
12-14 Real 21:45 Barcelona Lassa