Georgesas St-Pierre'as prieš Michaelą Bispingą | Scanpix nuotr.

Georgesas St-Pierre'as prieš Michaelą Bispingą | Scanpix nuotr.

 MMA legenda 36-erių metų kanadietis Georgesas St-Pierre‘as neseniai sugrįžo į narvą po ketverių metų pertraukos, „užsmaugė“ Michaelą Bispingą ir pirmą kartą karjeroje tapo UFC pasaulio čempionu vidutinio svorio kategorijoje.

Anksčiau G.St-Pierre‘as dominavo lengvesnėje – pusvidutinio svorio – kategorijoje, bet nusprendė, kad sugrįžimui jam reikia naujo iššūkio. Visgi, jau po pergalės prieš M.Bispingą kanadietis pripažino, kad kovoti sunkesnėje svorio kategorijoje buvo labai sudėtinga. G.St-Pierre‘ui teko per prievartą valgyti maistą tam, kad jis priaugtų daugiau raumenų masės. Kanadietis turėjo daug problemų su virškinimo sistema ir šiuo metu kenčia dėl kolito – uždegiminės žarnų ligos.

Pagal kontraktą su UFC G.St-Pierre‘as turėtų ginti vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą, o jo varžovu yra numatytas australas Robertas Whittakeris. Apie tokį scenarijų kalbėjo ir pats UFC prezidentas Dana White‘as, tačiau panašu, jog kanadietis neįgyvendins kontrakto sąlygų.

„Jeigu dar pasirodysiu narve, tai nemanau, kad kovosiu vidutinio svorio kategorijoje. Tai yra nesveika. Nenoriu vėl per prievartą „kimšti“ maisto, nenoriu vėl kenkti savo organizmui ir kovoti toje kategorijoje, kuri mano kūno sudėjimui nėra priimtina. Buvo labai sunku pasiruošti kovai su Michaelu Bispingu ir nenorėčiau vėl to kartoti“, - teigė G.St-Pierre‘as.

Neatmetama galimybė, jog kanadietis galėtų sugrįžti į pusvidutinio svorio kategoriją. Jos pasaulio čempionas amerikietis Tyronas Woodley jau senokai ieško savęs verto varžovo. Beje, šioje svorio kategorijoje yra kovojęs ir Conoras McGregoras su Nate‘u Diazu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141