Lukas Lekavičius | „Facebook“ nuotr.

Lukas Lekavičius | „Facebook“ nuotr.

Lukas Lekavičius vasarą prisijungė prie Atėnų „Panathinaikos“ komandos ir ketvirtadienį pirmą kartą žais prieš Kauno „Žalgirio“ ekipą.

„Žalgirio“ arenoje laukiama ypatingos atmosferos, nes įžaidėjas buvo vienas mylimiausių komandos žaidėjų, o jam dar taip pat bus įteikta simbolinė „Žalgirio“ klubo dovana.

L.Lekavičius sutinka, kad laukia neeilinės rungtynės.

„Pasiilgau komandos, šeimos narių, esu laimingas. Net neįsivaizduoju, koks bus jausmas, bet bus įdomu. Tai ypatingos rungtynės.

Tikrai nebus įprastos rungtynės. Tačiau stengsiuosi vyti mintis kuo toliau. Atvykau žaisti krepšinio, tad bandysiu nukreipti dėmesį“, - 24sek.lt sakė įžaidėjas.

L.Lekavičius teigiamai vertina sezono pradžią.

„Neblogai. Aišku, sunku, bet viskas normalu. Žaidžiu kartu su geriausiu Europos įžaidėju. Tų minučių negaunu, kiek norėčiau, bet visada einu į aikštę pirmoje pusėje ir susirenku tų minučių. Galvoju, kad reikia išlikti kantriam ir ateis tos minutės. O komanda... Labai gerai. Pradžia buvo sunku, nes nauja komanda. Bet dabar įsivažiuojame“, - kalbėjo krepšininkas.

Lietuvis Atėnų komandoje rungtyniauja po 12 minučių ir renka 4,4 taško. Jis dėl minučių konkuruoja su puikų sezoną žaidžiančiu Nicku Calathesu.

„Tam, kad gaučiau daugiau minučių, turi kristi Calatheso forma (juokiasi). Turbūt vienintelis šansas. Dabar jis žaidžia įspūdingai. Bet manau, kad gal ir kartu žaisime kažkiek minučių. Tiesiog reikia dirbti ir turėti kantrybės“, - sakė L.Lekavičius.

Krepšininkas teigė, kad graikų žurnalistai bene kiekviename interviu klausia apie „Žalgirio“ trenerį Š.Jasikevičių. L.Lekavičius apie šį strategą turėjo tik geriausius atsiliepimus.

„Esu jam dėkingas už viską. Pradedant krepšiniu, baigiant gyvenimu. Jis man padėjo labai daug. Viskuo“, - sakė įžaidėjas. 


deks
2017-12-07 10:30:45
nu gerai atsibodai padlaizys kiek cia tu tokiu paciu straipsniu kad tam jasikeviciui i sikna suneres esi???? parodyk dabar kazka aikstelei bench player
Atsakyti

Aurum 1006 km lenktynės

  • „1000 km Pärnu powered by Hankook“ lenktynes laimėjo „Rotoma Racing“ „1000 km Pärnu powered by Hankook“ lenktynes laimėjo „Rotoma Racing“
  • „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje prasidėjo treniruotės „Aurum 1006 km lenktynių“ trasoje prasidėjo treniruotės

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141