UEFA Čempionų lyga: APOEL - Madrido „Real“ (2017.11.21) | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ futbolininkai visiškai nepasigailėjo Nikosijos APOEL ir tiesiog sutraiškė juos sausu rezultatu 6 – 0 bei taip užsitikrino bilietą į kitą UEFA Čempionų lygos etapą, tuo tarpu „Manchester City“ pratęsė įspūdingą pergalių seriją, rezultatu 1 – 0 nugalėdami „Feyenoord“.

„Real“ ekipa didžiąją savo persvaros dalį susikrovė dar pirmajame kėlinyje. 23-iąją minutę juos į priekį išvedė Luka Modričius, kiek vėliau du įvarčius pridėjo šiame sezone prastą formą demonstruojantis Karimas Benzema. Jis pasižymėjo 39-ąją ir pirmąją pridėto laiko minutę. Kiek anksčiau, 41-ąją minutę varžovus traukti kamuolį iš vartų privertė ir Nacho, tad pirmasis kėlinys pasibaigė rezultatu 4 – 0.

Prasidėjus antrajai žaidimo daliai APOEL reikalai nė kiek nepagerėjo, o per pirmąsias 10 minučių dar du įvarčius pridėjo Cristiano Ronaldo. Taiklūs šūviai 49-ąją ir 54-ąją minutėmis leido jam ne tik sukrauti jau šešių įvarčių persvarą, bet ir pasiekti naują Čempionų lygos rekordą, kadangi tai buvo net 18-asis įvartis šiais metais.

Kitame susitikime „Mnachester City“ pratęsė nepriekaištingą pergalių seriją Čempionų lygoje. Jiems pergalę garantavo pačioje rungtynių pabaigoje pelnytas Raheemo Sterlingo įvartis.