„Villarreal“ – „Eibar“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Pirmadienio vakarą vyko vienerios Ispanijos „La Liga“ rungtynės, kuriose santykius tarpusavyje aiškinosi turnyrinės lentelės apačioje esanti „Eibar“ bei šį sezoną maloniai stebinanti „Betis“ ekipos. Autsaidere laikyta „Eibar“ iškovojo netikėtai lengvą pergalę - „Betis“ buvo sutriuškinta net 5-0.

Pirmasis susitikimo įvartis krito anksti - jau 6-ą minutę. Šį kartą sėkmė nusisuko nuo „Betis“ žaidėjo J.Amatas, kuris pasiuntė kamuolį į savus vartus ir padėjo „Eibar“ išsiveržti į priekį rezultatu 1-0.

Ties tuo namuose žaidusi „Eibar“ komanda nesustojo - rezultatą 30-ą minutę padvigubino G.Escalante.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pradėjo varžovų triuškinimą. Rezultatą į 3-0 56-ą minutę pavertė Charles. Tai jis padarė iš 11-os metrų žymos. Prieš tai buvusiame epizode už pražangą baudos aikštelėje raudoną kortelę gavo ir iš aikštės buvo išvarytas „Betis“ žaidėjas A.Mandi.

Daugumoje likusi „Eibar“ komanda tęsė varžovų triuškinimą. 71-ą minutę Charles įsirašė antrą įvartį į savo sąskaitą.

Galiausiai tašką šiame taške padėjo S.Enrichas, kuris 80-ą minutę pelnė 5-ą įvartį į „Betis“ vartus. Įspūdingas vakaras visai „Eibar“ komandai ir puiki pergalė savo žiūrovų akivaizdoje.

Šeš 12-16 Athletic Club 17 : 15 Real Sociedad
Šeš 12-16 Eibar 19 : 30 Valencia
Šeš 12-16 Atlético Madrid 21 : 45 Deportivo Alavés
Sek 12-17 Girona 13 : 00 Getafe
Sek 12-17 Celta de Vigo 17 : 15 Villarreal
Sek 12-17 Las Palmas 19 : 30 Espanyol
Sek 12-17 Barcelona 21 : 45 Deportivo La C…