Durantas, Greenas | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA lygoje iškovojo Oklando „Warriors“ (11/3) krepšininkai, kurie namuose rezultatu 110:100 (27:29, 29:27, 32:19, 22:25) nugalėjo Orlando „Magic“ (8/6) krepšininkus.

Prieš šias rungtynes Orlando ekipa Rytuose buvo trečioje vietoje, tačiau dabar, po pralaimėjimo, smuktelėjo keliomis pozicijomis žemyn.

NBA čempionams negalėjo padėti Stephenas Curry, kuris nežaidė dėl dešinės kojos šlaunies skausmų. Be jo žaidę aikštės šeimininkai nuo varžovų įstengė kiek pabėgti tik trečiojo kėlinio metu.

Po didžiosios pertraukos „Warriors“ spurtavo 10:2 ir įgijo dviženklę persvarą (68:58), kurią ne tik išlaikė, bet paskutiniame kėlinyje jau ėmė triuškinti varžovus – 100:81.

Paskutines penkias minutes „Warriors“ gretose žaidė vien atsarginiai, kas leido svečiams kiek nukirpti savo deficitą.

S.Curry starto penkete pakeitęs Shaunas Livingstonas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o Kevinas Durantas atliko 8 rezultatyvius perdavimus – daugiausiai šiame sezone.

Šiose rungtynėse taip pat kilo konfliktas, į kurį įsivėlė veteranas Davidas Westas bei Marreese'as Speightsas.

NBA čempionai gerokai laimėjo kovą po krepšiais – 50 prieš 36 ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (35 prieš 25).

„Warriors“: Kevinas Durantas 21 (9/14 dvit., 0/4 trit., 3/3 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Draymondas Greenas 20 (3/5 trit., 5 rez. perd.), Shaunas Livingstonas 16 (6 rez. perd.), Klay Thompsonas 15 (3/5 trit., 5 rez. perd.), Nickas Youngas 9 (1/6 trit.).

„Magic“: Nikola Vučevičius 20 (5/8 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud., 5 atk. kam.), Evanas Fournier 16, Jonathanas Simmonsas 13, Terrence'as Rossas 11 (1/7 trit.), Aaronas Gordonas 10 (10 atk. kam.), Marreese'as Speightsas 9.