Tikros aistros virė Niujorke, kur vietos „Knicks“ (7/6) komanda vienu metu turėjo 23 taškų pranašumą, tačiau įstengė patirti pralaimėjimą.

Jeffo Hornaceko auklėtiniai rezultatu 101:104 (22:25, 29:13, 25:23, 25:43) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (7/7) krepšininkams.

Prieš tai apie „Knicks“ žaidėjus pasisakęs LeBronas Jamesas juos supykdė, kas peraugo į konfliktą pirmo kėlinio pabaigoje. Jis susikivirčijo su Franku Ntilikina bei Enesu Kanteriu.

Regis, kad šis dalykas užvedė aikštės šeimininkus, kurie įspūdingai pradėjo antrą kėlinį, spurtavo 15:0, o vėliau jau ėmė triuškinti savo varžovus – 73:50. Visgi paskutiniame ketvirtyje viskas pasikeitė.

Paskutiniame kėlinyje svečiai pataikė net 9 tritaškius, kai visa varžovų komanda įmetė 8 metimus. „Cavaliers“ po mažu ėmė mažinti savo deficitą, o likus žaisti pusantros minutės L.Jamesas galiausiai išvedė juos į priekį – 100:97.

Kitos atakos metu aikštės šeimininkai taškų nepelnė ir Kyle'as Korveris sumetė baudas (102:97). Vėliau pasižymėjo Kristapas Porzingis, tačiau K.Korveris vėl pataikė baudos metimus (104:99), o paskutinis taiklus varžovų metimas jau įtakos neturėjo.

K.Korveris per paskutinį kėlinį sumetė net 19 taškų.

„Man nesvarbu, kaip save vadini – karaliene, princese ar karaliumi. Mes ketiname visada kovoti ir neleisime mūsų stumdyti“, – vėliau pareiškė E.Kanteris.

„Aš – karalius, mano žmona yra karalienė, o dukra – princesė. Turime visus tris“, – varžovui atšovė L.Jamesas.

Svečiai dvigubai daugiau pataikė tritaškių už savo varžovus – 16.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 23 (5/10 dvit., 2/4 trit., 7/10 baud., 9 atk. kam., 12 rez. perd., 5 kld.), Kyle'as Korveris 21 (5/12 trit., 5 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 15 (8 atk. kam.), Jae Crowderis 13, Channingas Frye 9 (5 atk. kam.).

„Knicks“: Timas Hardaway Jr. 28 (6/9 dvit., 4/11 trit., 4/4 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), Enesas Kanteris (16 atk. kam.) ir Kristapas Porzingis (7/21 met., 7 atk. kam.) po 20, Courtney Lee 15, Frankas Ntilikina 7 (6 per. kam.).