Pasaulio čempionato atranka: Italija - Švedija (2017.11.13) | Scanpix nuotr.

Švedijos rinktinė atsilaikė „San Siro“ stadione ir sužaidę lygiosiomis 0 – 0 su Italija pateko į pasaulio čempionatą. Bilietą jiems dovanojo vienintelis namuose pelnytas įvartis.

Nuo pat pirmų rungtynių minučių italai perėmė kamuolio kontrolę ir retai ją atiduodavo priešininkams. Tačiau jiems nesisekė to išnaudoti pavojingų atakų kūrimui, nors ir dažnai spaudė švedus prie jų vartų.

Pirmajame kėlinyje įvyko pora diskutuotinų situacijų, kuomet savo baudos aikštelėje ranka sužaidė tiek Matteo Darmianas, tiek Andrea Barzagli, tačiau rungtynių arbitro tai neįtikino skirti 11 metrų baudinį.

27-ąją minutę smūgį virš vartų atliko Antonio Candreva, 40-ąją minutę auksinės progos neišnaudojo vienas prieš vartininką atsidūręs Ciro Immobile. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą pavojingą Alessandro Florenzi smūgį atmušė Švedijos vartininkas.

Antrajame kėlinyje italai metė visas pajėgas į priekį, tačiau kompaktiškai gynęsi švedai neleido įveikti jų barikadų.

Poros progų neišnaudojo A.Florenzi, o 87-ąją minutę turbūt geriausią šansą iššvaistė ir po keitimo pasirodęs Stephanas El Shaarawy, o rungtynės pasibaigė be įvarčių.

Tai bus pirmas kartas nuo 1958-ųjų, kuomet Italija nedalyvaus pasaulio čempionate.

d
2017-11-14 11:31:32
nesuprantu, kodel treneris neleido Insigne's i aikste, kuris matomai pagyvintu puolima
xx
2017-11-14 09:11:07
va čia tai tarptautinis fiasko tiesiog. ate bufonui dabar ir reikes naujo GK
deje
2017-11-14 01:17:39
vartininkai golu neprimus nei seni legendiniai nei jauni ir su vartininku neislosi nieko, reikia futbolistu italam motivuotu uzsidegusiu ne kazkokos legendos pagerbimo rinktines