Sadio Mane | Scanpix nuotr.

Sadio Mane | Scanpix nuotr.

Kelionė į Senegalą ir noras padėti savo šalies rinktinei „Liverpool“ saugui Sadio Mane kainavo brangiai. Pranešama, kad jis dėl atsinaujinusios pakinklinės sausgyslės traumos jau paliko Afriką ir grįžta į Angliją.

Senegalo futbolo federacija pranėše, jog žaidėjas treniruočių metu pajuto skausmą ir dėl to buvo išsiųstas atgal į klubą, kur jam bus atlikti išsamūs tyrimai bei pradėta nauja reabilitacija.

„Situacija bus įvertinta, kai Sadio grįš į klubą. Mes turime kuo geriau pasirūpinti juo, kad ateityje ir vėl nekiltų tokių problemų. Mes bendradarbiavome su Senegalo federacija, kad kuo geriau apsaugotume žaidėją. Jis yra tikras patriotas ir labai svarbus savo rinktinėi", - sakė „Liverpool“ treneris J.Kloppas.

Spalio mėnesi S.Mane patyrė pakinklinės sausgyslės traumą atstovaudamas rinktinei pasaulio čempionato atrankoje, o dėl to turėjo praleisti net šešias savaites.

Visgi, „Liverpool“ žaidėjo išvyka nepraėjo veltui, kadangi jis ir Senegalo rinktinė sugebėjo iškovoti kelialapį į pasaulio čempionatą Rusijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.