Moterys Saudo Arabijos futbolo stadione | Organizatorių nuotr.

Moterys Saudo Arabijos futbolo stadione | Organizatorių nuotr.

Trys stadionai Saudo Arabijoje nuo šiol įsileis ir moteris, nors iki tol mėgautis futbolo rungtynėse jais galėjo tik vyriškos lyties atstovai.

Saudo Arabijos sporto departamento vadovas Turki Al-Sheikhas spaudos konferencijoje patvirtino, kad nuo 2018-ųjų sausio pirmą kartą šalies istorijoje moterims bus leista lankytis futbolo rungtynėse. Jis taip pat patvirtino, kad keli stadionai jau pradėjo ruoštis tokiam silpnosios lyties atstovių priėmimui.

Moterys galės stebėti futbolą trijuose šalies stadionuose: „King Fahd“ Rijado mieste, „King Abdullah“ Jedahe bei „Prince Mohammed“ Damame. Šiuose stadionuose galės lankytis ne tik vyrai, bet ir moterys bei šeimos.

Iki šiol tik kartą moterys buvo įleistos į stadionus, o tai įvyko praėjusį mėnesį, minint Saudo Arabijos nacionalinės dienos šventimą. Tačiau net ir tuomet moterys buvo atskirtos nuo nevedusių vyrų ir pasodintos šeimų sektoriuose. Panašu, kad tokia vienkartinė „atrakcija“ taps nuolatine visoje šalyje.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-19 „Juventus“ 17:00 „Šiauliai“
01-19 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Dzūkija“
01-19 „Neptūnas“ 17:00 „Skycop“
01-20 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“
01-20 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis“

Eurolyga 2018/2019

01-17 Maskvos CSKA 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-17 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Maskvos srities „Chimki“
01-17 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 „Barcelona“
01-17 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Stambulo „Fenerbahce“
01-18 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Stambulo „Darussafaka“
01-18 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Atėnų Panathinaikos
01-18 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Madrido „Real“
01-18 Vitorijos „Baskonia“ 22:00 Milano „AX Armani Exchange“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-19 Wolverhampton … 14 : 30 Leicester City
Šeš 01-19 Southampton 17 : 00 Everton
Šeš 01-19 Watford 17 : 00 Burnley
Šeš 01-19 Newcastle United 17 : 00 Cardiff City
Šeš 01-19 Manchester United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 01-19 AFC Bournemouth 17 : 00 West Ham United
Šeš 01-19 Liverpool 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 01-19 Arsenal 19 : 30 Chelsea
Sek 01-20 Huddersfield Town 15 : 30 Manchester City
Sek 01-20 Fulham 18 : 00 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai

Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

01-17 Ispanija 13:00 Lietuva
01-17 Rumunija 16:30 Didžioji Britanija
01-17 Estija 20:00 Korėja
01-19 Didžioji Britanija 13:00 Ispanija
01-19 Lietuva 16:30 Korėja
01-19 Estija 20:00 Rumunija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141