Sabonis | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis galingai pradėjo NBA reguliarųjį sezoną su Indianos „Pacers“ komanda.

Nate‘o McMillano auklėtiniai namuose 140:131 (29:30, 36:33, 41:35, 34:33) įveikė Bruklino „Nets“ krepšininkus.

Lietuvis dvikovą pradėjo nuo atsarginių žaidėjų suolelio ir buvo tarp rezultatyviausių.

Jis per 19 minučių pelnė 16 taškų (7/7 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą suklydo ir trissyk prasižengė.

Krepšininkui pritrūko tik vieno taiklaus metimo, jog pakartotų karjeros pataikytų metimų rekordą. Lietuvis visuose ketvirčiuose pasižymėjo pelnytais taškais.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje D.Sabonis po derinio „du prieš du“ įspūdingai įkrovė į krepšį. Po šio dėjimo jam sugalvota pravardė Domination Slamdunkis.

Indianapolio komandoje aštuoni krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, iš jų rezultatyviausias buvo taip pat po mainų atvykęs Victoras Oladipo – 22 taškai.

„Pacers“ po pirmojo kėlinio turėjo taško deficitą, o prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje 65-63. Trečiajame ketvirtyje šeimininkai spurtavo 10-0, išsiveržė į priekį 75-65 ir daugiau niekada neatsilikinėjo.

Paskutinėmis minutėmis „Nets“ priartėjo iki keturių taškų, tačiau „Pacers“ geriau užbaigė rungtynes.

Tai vos trečias kartas nuo 2000 metų, kai „Pacers“ komanda pelnė bent 140 taškų. Šeimininkai pataikė 53 metimus iš 102.

Indianapolio ekipa kitas rungtynes žais spalio 21 dieną prieš Portlando „Trail Blazers“ ekipą.

„Pacers“: Victoras Oladipo 22 (4/6 dvit., 2/6 trit., 8/10 baud.), Mylesas Turneris (14 atk. kam.) ir Darrenas Collisonas po 21, Thaddeusas Youngas 17 (11 atk. kam.), Lance’as Stephensonas ir Domantas Sabonis po 16, Bojanas Bogdanovicius 14, Cory Josephas 11.

„Nets“: D‘Angelo Russellas 30 (8/14 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), Trevoras Bookeris 20 (10 atk. kam.), Jeremy Linas 18, Rondae Hollisas-Jeffersonas 14, Allenas Crabbe’as ir Caris LeVertas po 12, DeMarre’as Carrollas 10.

Sabonio žaidimo epizodai:

quNNcy
2017-10-19 10:47:31
Dingo visi lietuviu ekspertai,kritikiai,kurie puikiai pamenu kaip snekedavo,be tritaskiu nieko nemoka,tevo deka jis nba,jam tik europoje ir tt... nemanau kad laikys tokia statistika,taciau parode kad gali buti puikus krepsininkas,baxurui dar tik 2 sezonas ir tobuleti jam dar daug kur reikia,tarp okc visas jo zaidimas buvo paremtas toli nuo baudos aiksteles,o cia indianoje visai kitas jo zaidimas ir kiti reikalavimai is jo,db okc gales grauzti nagelius jog paleido jauna,gabu bei talentinga zaideja
erik
2017-10-19 11:29:17
įdomu tai, kad okc jis svaidydavo tritaskius ir beveik gi nezaisdavo baudos aiksteleje, o dabar jo cia indianoje praso grumtis po krepsiais, mesti is vidutiniu kas jam sekasi gerai. manau OKC negrauš nagų, nes gavo PG, bet jei po sezono jis pabėgs, tada tikrai
Divute
2017-10-19 10:30:36
Jam reikejo tik pakeisti komanda. Iskart atsigavo, atsirado pasitikejimas savim ,zaidzia visa komanda, o ne vienas zaidejas R.W ir kiti.....(nors man patinka megstantis statistika R.W.) T aip ir toliau zaisti;))))
LD
2017-10-19 10:09:52
Maladiec tegul kitos buna dar sekmingesnes :)
as tikrai nestumu bet
2017-10-19 09:45:25
tai tik pirmos rungtynes ir nugaleta koomanda kuri praeitam sezone uzeme paskutine vieta lygoj taip kad nera ko dziaugtis per daug kolkas
S
2017-10-19 19:28:30
Pritariu su situo bet kai Domkai tikrai neaotikejau to tik kad nebutu 1 is 10 rungtyniu tokiu