Kaune paaiškėjo atvirojo Lietuvos dziudo čempionato nugalėtojai ir prizininkai
Vyrų svorio kategorijos iki 90 kg prizininkai | Organizatorių nuotr.
Spalio 13 - 14 d. Kaune vyko Atviras Lietuvos dziudo čempionatas, kuriame paaiškėjo stipriausi šalies dziudo sportininkai. Šių metų šalies pirmenybės nepasižymėjo dalyvių gausa, taip pat neišvydome ir Lietuvos rinktinės lyderių: M. Paškevičiaus, K. Baužos ir S. Pakenytės. Nepaisant to įdomių kovų čia netrūko.
Vyrai
-60 kg
1. Volodimir LUKAŠEVSKIJ (Panevėžys)
2. Kostas BUTKUS (Vilnius)
3. Magamed MUTALIPOV (Vilnius)
3. Aleksandr KRAVČENKO (Klaipėda)
-66 kg
1. Andrej KLOKOV (Elektrėnai)
2. Eimantas TUKAČIAUSKAS (Vilnius)
3. Evaldas KUŠLEVIČ (Kaunas - Vilnius)
3. Gytis KATILIUS (Kaunas)
-73 kg
1. Deividas TARULIS (Kaunas - Pan. raj.)
2. Kęstutis VITKAUSKAS (Elektrėnai)
3. Robertas MINGAILA (Vilnius-Panevėžys)
3. Regimantas RYBINAS (Kaunas)
-81 kg
1. Artūras MAIBORODA (Vilnius)
2. Tigran GALSTIAN (Kaunas)
3. Nikita SAPEGA (Latvija)
3. Robertas ZIMKUS (Plungė)
-90 kg
1. Ramūnas DIBURYS (Kaunas - Plungė)
2. Mantas KLIMAŠAUSKAS (Panevėžys)
3. Donatas SABONIS (Kaunas - Alytus)
3. Rokas NENARTAVIČIUS (Kaunas - Alytus)
-100 kg
1. Rokas ŠIMONIS (Kaunas - Panevėžio raj.)
2. Maksim CHECHOTKIN (Latvija)
3. Lukas LAŽAUNINKAS (Jurbarkas-Panevėžys)
3. Adomas CHAREVIČIUS (Vilnius)
+100 kg
1. Ignas MEČAJUS (Alytus)
2. Tomas PASKALUCAS (Vilnius)
3. Ernestas CIKANAVIČIUS (Alytus)
Moterys
-48 kg
1. Marija LUKAŠEVSKAJA (Panevėžys)
2. Karolina ŽUKLIJŪTĖ (Alytus)
3. Virginija KEPALAITĖ (Šiaulia)
3. Eglė NAUDŽIŪNAITĖ (Šiauliai)
-52 kg
1. Jevgenija MAŽUTO (Vilnius)
2. Gintautė MARČIULIONYTĖ (Kaunas)
3. Gabija RAILAITĖ (Panevėžys)
3. Ieva ČALKAITĖ (Kaunas)
-57 kg
1. Anastasija MICHAILOVA (Vilnius)
2. Džestina KUTKAITĖ (Kaunas) - diskvalifikacija
3. Miglė PETREVIČIŪTĖ (Jurbarkas)
3. Justina VALVONYTĖ (Kaunas - Alytus)
-63 kg
1. Aida VASILIAUSKAITĖ (Panevėžys)
2. Raventa ZENIAUSKAITĖ (Kaunas - Panevėžys)
3. Ema ŠENAUSKAITĖ (Kaunas)
3. Diana KIŠKEL (Kaunas)
-70 kg
1. Dalia MACKONYTĖ (Panevėžys - Kauno raj.)
2. Miglė ŠALAŠEVIČIŪTĖ (Kaunas)
3. Inesa JURČENKO (Kaunas)
3. Oksana ORLAVAITĖ (Kaunas)
-78 kg
1. Miglė Julija DUDĖNAITĖ (Kaunas)
2. Gintarė KLIŠYTĖ (Kaunas)
3. Akvilė TITORENKO (Klaipėda)
3. Evelina KLEINYTĖ (Panevėžys)
+78 kg
1. Sandra JABLONSKYTĖ (Kaunas)
2. Justina KMIELIAUSKAITĖ (Elektrėnai)
3. Aušra GELAŽANSKAITĖ (Kaunas)
3. Ieva ŠČERBINSKAITĖ (Kaunas)
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.