Vokietijos „Bundesliga“: Miuncheno „Bayern“ - „Freiburg“ (2017.10.14) | Scanpix nuotr.

Vokietijoje permainų sukrėstas Miuncheno „Bayern“ po rinktinių pertraukos sugrįžo iškovodami įtikinamą pergalę rezultatu 5 – 0 prieš „Freiburg“, tuo tarpu nuo jų neatsiliekantys „Hoffenheim“ pačioje rungtynių pabaigoje išleido pergalę prieš „Augsburg“, sužaisdami lygiu rezultatu 2 – 2.

Namuose žaidę „Bayern“ futbolininkai į priekį išsiveržė dar 8-ąją rungtynių minutę, kuomet gynyboje suklydęs „Freiburg“ futbolininkas Julianas Schusteris pasiuntė kamuolį į savus vartus – 1 – 0.

Dar prieš kėlinio pabaigą aikštės šeimininkai rezultatą padvigubino. 42-ąją minutę sugriebė baudos aikštelėje atšokusį kamuolį ir taikliu smūgiu nuginklavo vartininką – 2 – 0.

63-iąją minutę po Matso Hummelso perdavimo Thiago Alcantara pelnė įspūdingą įvartį, kuomet galingas jo šūvis nutūpė vartų kampe – 3 – 0.

75-ąją minutę reikalus užbaigė Robertas Lewandowskis, kurio smūgis buvo tiesiog neatremiamas , o pridėto laiko metu įvartį pridėjo ir Joshua Kimmichas – 5 – 0.

Tuo tarpu namuose žaidę „Hoffenheim“ pirmąjį įvartį pelnė tik prasidėjus antrajam kėliniui. 52-ąją minutę laisvas baudos aikštelėje likęs Benjamini Hubneris pasiuntė kamuolį į vartus – 1 – 0.

76-ąją minutę svečiai išlygino rezultatą. Philippas Maxas puikiu perdavimu vieną prieš vartininką išvedė Michaelį Gregoritschą, kuris lengvai įveikė jo gynybą – 1 – 1.

Su tokia rungtynių baigtimi susitaikyti neketinę „Hoffenheim“ 86-ąją minutę dar kartą išsiveržė į priekį, kuomet įvarčiu pasižymėjo Markas Uthas – 2 – 1.

Tačiau jie nesugebėjo išsaugoti turėto pranašumo, o 90-ąją minutę Kevinas Vogtas apmaudžiai įsimušė įvartį į savus vartus, taip padovanodamas tašką „Augsburg“ – 2 – 2.