Popovičius | Scanpix nuotr.

Popovičius | Scanpix nuotr.

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidentas Donaldas Trumpas socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad nekvies NBA titulą iškovojusių Oklando „Warriors“ krepšininkų į Baltuosius rūmus.

Vis dėlto, jau anksčiau buvo pasirodę pranešimų, kad NBA čempionai nerodo didelio noro apsilankyti pas šalies prezidentą. Ši situacija itin prajuokino San Antonijaus „Spurs“ strategą Greggą Popovičių, kuris pareiškė savo nuomonę.

„Mūsų šalis yra gėda pasaulyje. Trumpo čempioniško vizito atšaukimas yra komiškas. „Warriors“ bet kokiu atveju nebūtų vykę į Baltuosius rūmus.

Tai lyg šeštokas, rengiantis vakarėlį savo kieme. Jei jis sužino, kad kažkas ruošiasi neateiti į vakarėlį, jis paskelbia, kad atšaukia jiems pakvietimą. Tai pasibaisėtina ir kartu komiška“, – žodžių į vatą nevyniojo G.Popovičius.

NBA pasaulyje JAV prezidentas kritikuojamas vis dažniau ir dažniau. Savo priešišką nuomonę D.Trumpo atžvilgiu išsakė ir LeBronas Jamesas, ir Chrisas Paulas, ir kiti NBA krepšininkai.


Asilui
2017-10-07 01:13:33
Popoviciui....kai baigsi negram ciulp tai ir pakalbesim.....kas geda daro...
Atsakyti
Popas nedurnas, mato is kur vejai pucia.
2017-09-26 09:00:25
Mate kaip Nba ateme is Sarlotes teise rengti all star savaitgali, del geju "diskriminacijos", kuri pasireiske atsisakymu leisti iskrypeliams naudotis tos lyties tualetais, kuriais sugalvoja.
Mate, kaip viesai Trumpa palaikes Hawesas buvo atleistas ir iki siol sedi be darbo.
Mate, kaip pries keliolika metu is Nba buvo isstumtas Mahmoudas Abdul-Raufas, koks buvo Nba ir visuomenes pasipiktinimas, del to kad atsisake stoveti per pries rungtynes grojanti JAV himna. Dabar istisos komandos isvaro i rubine per himna, o ziniasklaida tai pateikia , kaip pilietiskumo pavyzdi...
Nemegstu as to Trumpo, netikiu milijardieriu morale, bet neimanoma nesislyksteti tuo isterisku ziniasklaidos puolimu, kai ne zodziu neuzsimenama apie konkrecius darbus, o tiesiog, kaip ir siuo atveju, abstrakciai izedinejama...

Atsakyti
va va
2017-09-26 08:32:43
Nėra nieko blogiau kaip kvailiai valdžioje.
Ir čia ne apie Trampą.
Kvailiai valdžioje buvo iki Trampo, yra ir prie Trampo, bus ir po Trampo.
Prie tos senesnės (ankstesnės) valdžios tolerancija išsigimė į tolerastiją. O kada tolerastija prarado nedidelę dalį valdžios, tada ji pradėjo skleistis visu savo "gražumu". Ir dabar nuolat didelėje dalyje žiniasklaidos, kuri vis dar yra tolerastijos valdžioje, skleidžiasi visiškai netolerantiški, bet labai tolerastiški pareiškimai iš žmonių, kurie šiaip jau turėtų būti protingi. Bet ilgas jų smegenų plovimas tolerastiškomis nesąmonėmis jau davė savo vaisių...
Atsakyti
J
2017-09-26 08:06:32
Pucia patys krepsininkai ir ziniasklaida burbula is nieko. Trump gal ir netobulas, bet Curry ir likusi komanda pirmi pradejo elgtis kaip asilai.
Atsakyti
vva
2017-09-26 07:16:20
go trump, go. kalės vaikai jūs
Atsakyti
Hgg
2017-09-25 23:45:42
Geda tik del tokio klouno kaip popovicius..
Atsakyti
AS
2017-09-26 01:32:06
NA LOPAS POLAS TU, KOMIKE :D

Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141